Çarşamba , Ocak 17 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kasap Döner Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Kasap Döner Bayilik Bilgileri ve Bayilik ŞartlarıKASAP DÖNER
Anadolu’ya açılıyor

Et alanında 70 yıllık tecrübeye sahip Sarıtaş Ailesi tarafından kurulan Global Restoran Yatırımları’nm markası olan Kasap Döner istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor. Firmanın ilk şubesi 2011’de İstanbul Üsküdar’da açıldı. Şirket asıl büyümesini son üç yılda yaptı. Şimdi 33 şubesi var. Bu yılsonuna kadar özellikle Anadolu’da yaygınlaşmayı hedefleyen şirket şube sayısını 65’e çıkarmayı hedefliyor.

Kasap Döner’in yurtdışmdaki ilk restoranı Şubat 2015’te KKTC Lefkoşa’da açıldı. Hemen ardından Nisan’da Azerbaycan Bakü şubesi açıldı. Şubat 2016’da ise KKTC’deki ikinci şube Girne’de açıldı. Yılsonuna kadar KKTC Gazimagusa, İngiltere Londra, ABD New York ve Katar’da şubeler açılması hedefleniyor.
kasap doner bayilik

Markanın franchise giriş bedeli 50 bin dolar. Bunun dışında sürekli franchise ödemesi ya da reklam katkı payı bedeli yok. Tahmini yatırım bedeli ise dükkanın özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte 400 bin ile 800 bin TL arasında değişiyor. Ortalamada yatırımın geri dönme süresi yine lokasyona bağlı olmakla birlikte 18 ay ile 24 ay arasında.

Döner restoranı açmak isteyen yatırımcılara bayilik veren firmalar hakkında paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğiz.

Telefon: 0216 695 11 11

Mutlaka Okuyun:  Kozmetik Mağazası Bayiliği Veren Firmalar
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizzabulls Franchise Veriyor

Pizzabulls, franchise şubeler açacak Yerli pizza markası Pizzabulls, 2018 yılında 70 şubeye ulaşmayı planlıyor. 120 …

Bir yorum

  1. Kasap döner bayiliği

    1946 ‘da dedelerinin açtığı yolu daha da büyüterek ilerleyen torunları 70 yıllık bu köklü aile şirketini büyütmektedirler. Halen işletme ailenin içinde olup 3. kuşak işletmecilerin geniş vizyonları ile günden güne büyümekte olan Kasap Döner işletmesi şimdi franchising vererek tüm illerde adını duyurmaya başladı bile. Ailenin kasap olan dedelerinin bilgileri gelişerek torunlardan torunlara aktarılmış ve şimdi bu lezzet hepimizin beğenisine sunulmuş durumdadır. Yıllardır süregelen bu geleneği sürdürmeye devam eden torunları ise dedelerinin izlerinden gitmekte ve kendi yemeyeceğimiz şeyi satmayız felsefesini kendilerine önder edinmişlerdir. Sizde bu köklü markanın güçlü restoran zincirlerinden birine sahip olmak istiyor ve kısa sürede kar ederek güvenebileceğiniz bir marka ile çalışmayı hedefliyorsanız yapmanız gerekenleri ve başvuru koşullarını yerine getirin ve başvurun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir