Bayilik Veren Firmalar

Kahta Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

Çiğköfte bayiliği denince akla ilk gelen markalardadır Kahta Çiğ Köfte. Bayilik bedeli almayan firma her türlü desteği sağlamaktadır. Kendi işini kuracaklar Kahta Çiğ Köftenin bayilik çatısı altında işlerini kurabilirler.

1990 yılında, seyyar araba ile başlayan I Kahta Çiğköfte serüveni; 2000’li yılların başında ilk restoranın açılmasıyla devam etmiştir. Gelen yoğun talep üzerine firma kurucusu Orhan Güzelaydın, 2002 yılında ilk Kahta Çiğ Köfte restoranını aynı bölgede faaliyete geçirdi. Konuyla ilgili Güzelay-dın şunları söyledi,”Güzellikler paylaştıkça çoğalırmış derler… Tek bir satış noktasının talebi karşılayamaması ile Mecidiyeköy, Sarıyer, Büyükçekmece ve Küçükçekmece restoranları açıldı. 2005 yılında ilkfranchising başvuruları bize ulaştı. Böylece, Kahta Çiğköfte Bilal Usta markasının kurumsal kimliğini oluşturarak ilk bayilikleri vermeye başladık. Şube sayısını 10 çıkaran şirketimiz 80’e yakın franchising verdi. 2011 yılında Adil El Gıda bünyesine katılmamızla birlikte, lavaş üretim tesisimizi ve çiğ köfte fabrikamızı kurduk. Kahta Çiğ Köfte, Türkiye’nin dört bir yanında restoranlarını açmaya devam edecek.”

KAHTA ÇİĞKÖFTE
ÜCRETSİZ ÜRÜN VERİYOR

Adıyamanlı Bilal Güzelaydın’ın kurduğu Kahta Çiğ Köfte, ilk şubesini 2000 yılında İstanbul’da açtı. Bugün 25 ilde 320 şubeye ulaşan şirket, 201/de Türkiye genelinde 50 franchise şube daha açmayı hedefliyor. Bir Kahta Çiğ Köfte – Bilal Usta şubesi 15 bin TL yatırım bedeli ile kurulabiliyor. Minimum 5 metrekareden başlayan küçük bir dükkan, bu iş modeli için uygun olarak ifade ediliyor, isim hakkı bedeli ise alınmıyor.
Bunun yanı sıra franchise mağazalardan royalty bedeli de talep etmediklerini belirten Bilal Güzelaydın, “Biz bayilerimize ticari bir işletme gözüyle bakmıyoruz.

Tamamen kendilerinin gelir elde edebilecekleri bir model oluşturduk” diye konuşuyor. Bunun yanı sıra AVM’ler için stant konsepti de geliştiren şirket, ilk standını Marmara Park’ta açmaya hazırlanıyor. Stant konseptinin yatırım maliyeti 20 bin TL. ilk açılışta 150 kilogram ücretsiz çiğ köfte tedariği sağlanıyor.

Kahta Çiğ Köfte, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır.

 • Herhangi bir bedel ödemeden Kahta Çiğ Köfte ailesine katılabilirsiniz.
 • Tek prosedür, kurumsal kimliğimize uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.
 • Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.
 • Kahta Çiğ Köfte ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir.
 • Kahta Çiğ Köfte bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır.
 • Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.
 • Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.
 • Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.
 • Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.

İŞİN AYNASI

 • Uygun yer: Konya, Ankara, İzmir, İstanbul’un Anadolu Yakası, Trabzon ve Bartın hedef bölgeler arasında yer alıyor.
 • İlk sermaye: Şubeler için 15 bin TL, stant konsepti için 20 bin TL yatırım yapılması gerekiyor.
 • Ciro hedefi: Aylık minimum 20 bin TL. Kâr marjı Yüzde 50.
 • Bayilerde aranan özellikler: İşinin başında durması gerekiyor.
 • Başvuru için iletişim: 0532 715 61 90 ya da kahtacigkofte.com
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu