Perşembe , Mayıs 25 2017
Anasayfa / ek iş / Kahramanmaraş’ta Ek İş İlanları

Kahramanmaraş’ta Ek İş İlanlarıKahramanmaraş’ta Evlere Ek İş Veren Firmalar

Kahramanmaraş’ta ek iş fırsatı, Kahramanmaraş’ta ek iş arıyorum, Kahramanmaraş’ta part time iş, Kahramanmaraş’ta eve iş veren firmalar, Kahramanmaraş’ta evlere ek iş, Kahramanmaraş’ta evde iş, Kahramanmaraş’taevde ek iş imkanı.

Kahramanmaraş’ta bulunan ilçelerde ek gelir fırsatı için; Afşin evlere ek iş, Andırın eve ek iş, Çağlayancerit ek gelir, Dulkadiroğlu da evde iş, Ekinözü ilçesinde ek iş imkanı, Elbistan ek iş ilanları, Göksun ek kazanç, Nurhakevde ek iş yapmak, Onikişubat ek iş fırsatı, Pazarcık ek iş imkanı, Türkoğlu ek iş olarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

Kahramanmaraş gelişmiş en önemli illerden biridir ülkemizde. Sanayinin gelişimiyle birlikte bu ilde yaşayan insanlar için birçok iş imkânı kapısı da açılmıştır. Kahramanmaraş’ta bayanlar özel sektörde çalıştığı gibi bir kısmı da ev hanımı olarak hayatına devam etmektedir. Kahramanmaraş’ta ek işler ile ev işlerinden kalan zamanlarını değerlendirip aynı zamanda para kazanmak isteyen bayanlara Kahramanmaraş’ta birçok firma iş imkânı sağlamaktadır. Bu aynı zamanda bayanlar için ek gelir hem de aile ekonomisine destek anlamına gelmektedir. Böylelikle ev hanımları hem ev işlerinden kalan vakitlerini değerlendirmekte hem de kazanç sağlayıp kendi gelirlerini elde edip aile ekonomisine yardım etme imkânları sağlamaktadır.

Kahramanmaraşta-Ek-İş

Hem gelir elde edip hem de evinizden dışarıya çıkmadan çalışabileceğiniz bu iş imkanlarını internetten ya da iş kur aracılığıyla başvurabilirsiniz. Bu iş fırsatlarına web üzerinden başvuru yapabilir ve siz de kendinize ek gelir elde edebilirsiniz. Evden dışarıya çıkmadan para kazanabileceğiniz bu iş imkânı fırsatlarıyla para kazanabilirsiniz. Ev ortamında çalışmanın verdiği rahatlıkla işlerinizi kolaylıkla yapa bilirsiniz. Ayrıca komşularınızdan, çocuklarınızdan ve akrabalarınızdan da yardım alabilirsiniz. Bu işlere rağbet Kahramanmaraş’ta artmaktadır. Ev hanımların talebi bu işlere oldukça artmaktadır. Kahramanmaraş’ta evlere ek iş imkânı veren firmalar oldukça ilgi görmektedir.Web sitelerinde yapacağınız araştırmayla birçok iş bulabilirsiniz. Nikâh şekeri hazırlama, paketleme birçok iş imkânı karşınıza çıkmaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmayla ki bunu Kahramanmaraş’ta ek iş imkânları başlığında aratabilir size uygun saatte ve tarihte iş alabilirsiniz. Size ve ailenize ek gelir sağlayabileceğiniz bu işler sayesinde hem zamanınızı değerlendirebilir hem de ev ortamında iş keyfini yaşayabilirsiniz. İnternette yapacağınız araştırmayla kendiniz için güvenilir olanı seçip siparişlerinizi almaya başlayabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta ki bayanlar arasında oldukça rağbet gören bu işlerle kendinize iş imkânı sağlamış olabilirsiniz. Kendi evinizde çalışıp ev işlerinden arda kalan zamanınız değerlendirmiş olursunuz. Aylık işler alabileceğiniz gibi günlük işlerde alabilirsiniz. Bu tamamen sizin araştırmanız ve bulacağınız işle ilgilidir. Bu iş fırsatlarını değerlendiren bayanlar evde kendi işlerini yapmakta ve ek gelir kazanma fırsatlarını değerlendirmektedir.

Kahramanmaraş’ta evde iş alanları olarak ilk akla gelenler ise; evde etiket işi, evde poşet katlama işi, evde örgü işi, evde boncuk işi, evde lif işi, evde buzdolabi süsü işi, evde davetiye katlama işi, evde paketleme işi, evde kalem işi, evde peynir yapımı, evde çorap işi, evde kına paketleme işi, evde gelin buketi yapımı, evde ütü işi, evde çocuk bakıcılığı, evde fiyonk işi, evde pasta yapımı, evde makale yazmak, evde kutu katlama işi, evde kurdele yapımı, evde tesbih işi, evde dikiş nakış işi, evde gelinlik işleme işi, evde takı tasarım işi, evde yemek yapıp satma işi, evde nikah şekeri işi, evde çeviri işi, evde mandal işidir.

Bu yazımızın amacı Kahramanmaraş’ta ek iş arayanlar ile ek iş vermek isteyen firmalar içindir. Alt kısımda bulunan mesaj kısmından bulunduğunuz ilçe mail adresi gibi iletişim bilgilerini vererek evlere ek iş vermek isteyen kişi ve kurumlar ile irtibata geçebilirsiniz. Kahramanmaraş’ta bulunan işletmeler, firmalar, şirketler, esnaf gibi kurumlar iş ilanlarını sitemizde yayınlayabilirler. Bunun için alt kısımda ki mesaj kısmını ve sitemizin iletişim kısmındaki formu doldurabilirler.

 

 

 

56 Yorumlar

  1. Üniversite tekstil mezunuyum.evde ek iş yapmak istiyorum kina paketleme, davetiye katlama,çerez paketleme, tesbih dizme gibi işler yapabilirim.işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi akşamlar.

  2. Kahramanmaraş merkezde yaşıyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum nikah şekeri tesbih yapımı gibi ..

  3. K.maras afsinde yaşıyorum her türlü paketleme işi titizlikle yapabilecek durumdayız iş verecek iş verenlerin mesajlarını bekliyoruz

  4. merhaba paketleme işi yapmak istiyorum

  5. Biyoloji lisans tıp fakültesi yüksek lisans mezunuyum şuan bostayim ve evdeyim ek iş yapmak istiyorum Kahramanmaraş merkez de oturuyorum

  6. Yüksek lisans yapıyorum evde ek iş yapmak istiyorum. 4-5 kişilik ekibim var.

  7. Kahramanmaraş-Afşin’de ikamet etmekteyim.Her türlü paketleme,süsleme, katlama ve boyama gibi vb. işleri yapabilirim.El becerim ve bu işler konusunda yakınlığım var.İş ihtiyacım var geri dönüşümünüzü bekliyorum şimdiden teşekkürler..

  8. Kahramanmaraş merkezde ikamet ediyorum evde kına paketleme poşet katlama davetiye katlama paketleme tesbih. Düzme kolonya doldurma işleri yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi çalismalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir