Bayilik Veren Firmalar

İşbir Yatak Bayilik Şartları

IŞBIR YATAK
Franchise griş bedeli yok

îşbir Yatak kurulduğu günden bugüne pazarda hızlı bir büyüme gösterdi. Bu hızlı çıkışta firmanın inovasyona verdiği önem ve yatağı bir sağlık aracı olarak konumlandırması büyük etken oldu, tş-bir Yatak’m Türkiye genelinde 35 şehirde 116 mağazası var. Mağazaların 18’i şirket tarafından işletiliyor. Diğer mağaza franchising sistemiyle açılmış. Firmanın ayrıca Türkiye genelinde 130 corner’ı var.

isbir yatak bayilik

İşbir Yatak Sanayi Genel Müdürü Metin Gültepe, “2014 yılında 50 yeni mağaza açma hedefimiz vardı. Bu hedef doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.


Temmuz’un ilk haftasında dört mağaza açtık. Pazarda farkındalığı artırdık ve sektör içinde yeni bir sektör ya rattık. Kısa bir zaman dilimi içerisinde yatak ve uyku konforu alanında ülkemize çok şeyler kattığımıza inanıyoruz. Örneğin, Türkiye’de viskoelastik malzemeyi yataklarda kullanan ilk firmayız. Bu başarı grafiğini sürdürmek için zorlu ve esaslı hedefler belirledik. Sektöre kazandırdığımız teknolojik yenilikleri ilerleyen yıllarda da sürdürerek misyonumuzun gereğini yerine getirmemiz gerekiyor. Turquality Programı’nın ön hazırlığı olan marka destek programına dahil olduk” diyor.

İşbir Yatak, geçtiğimiz yıllarda Avrupa’da çok iyi pazar hacmi yakaladı. Şirket Norveç, Belçika, Macaristan, İsveç, İsviçre, Danimarka, Yunanistan, Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İrlanda, Rusya, İspanya, Bulgaristan, İran, Irak, Ürdün, B.A.E., Suudi Arabistan, Afganistan, Mısır, Kuveyt, Mozambik, Sudan, Yemen, Azerbaycan ve KKTC başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapıyor. Firma yeni uyku merkezi konseptinin ilk örneğini Riyad’da açtı.Yurtiçinde açılacak mağazalar teşhir ürünü olarak ürün porföyü geniş tutulmak isteniyor. Bu nedenle mağazaların en az 200-250 metrekare olması gerekiyor. İşbir Yatak, girişimcilerden franchise giriş bedeli talep etmiyor. Mağaza dekorasyon maliyeti metrekare başına 130 dolar+KDV olarak belirlenmiş. Şirket, yeni açılacak mağazalar için önceliği Ege, Karadeniz, Doğu Anadolu ve Iç Anadolu Bölgesi’ndeki illere verecek. Mağaza yeri seçimi konusunda lokasyona göre AVM ya da caddeler tercih ediliyor.

İşbir Yatak’ın mağaza konsepti ‘Uyku Merkezi’ olarak tarif ediliyor. Bu konsept ile uyku sırasında ihtiyaç duyulan tüm ürünler tüketiciye sunuluyor. Bu mağazalarda yatak, medikal destek yastıkları, beyaz ev tekstili ve ev tekstili ürünleri, bebek ürünleri ve baza başlıkları müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Pazarda yatak modasının öncüsü olduklarını iddia eden Gültepe şunları söylüyor: “Kullandığımız ‘açık hücreli visko teknolojisi” Türk mühendisleri tarafmdan geliştirildi. Tüm yataklarımızda ultra hijyen sağlayan, lisanslı ‘Quallofil Allerban’ dolgu teknolojisini kullanıyoruz. Yatakların lavanta kokmasını ya da A,C ve E vitamini deposu olmasını sağlayan özel nanoteknoloji ile üretilmiş yatak kumaşlarımız var. Bu ve benzeri teknolojilerimiz sayesinde pazara yenilikçi ürünler sunuyoruz. Anti-stres etkiye sahip yatak, at saçı yatak, hindistan cevizi özlü yatak, masaj yapan yatak, sporcular için özel nem tutmayan uykuda terleme sorunu önlemeye yardımcı olan yatak bunlardan ilk akla gelenler.” îşbir Yatak ve Işbir Sünger geçen yıl 110 milyon dolar ciro elde etti. Bu yıl sadece îşbir Yatak’ın 100 milyon TL ciro hedefi var.

Telefon: 0312 398 07 88
E-posta: info@isbiryatak.comBir Yorum

  1. ANKARA ÇANKAYA BAHÇELİEVLER KAZAKİSTAN CADDESİ N0 67/B ADRESİNDE BULUNAN MAĞAZAMA (MÜLKİYETİ KENDİME AİT) İŞBİR YATAK SATIŞ BAYİLİĞİ ALKAM İSTERİM GEREĞİNİ RİCA EDERİM İBRAHİM ALKİN TEL NO 05324112213

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu