Bayilik Veren Firmalar

Iceberry Frozen Yoğurt ve Waffle Bayilik Fırsatı

Iceberry Türkiye, Frozen Yoğurt ve Waffle ağırlıklı ürün gamı, “Coffee Iceberry” menüsü ve “Iceberry Up Life” konsepti ile kahve sevenlere tam bir konsept sunmaktadır. Franchise şube sayısı 8 olup 2017 sonu hedefi 16’dır. Franchise giriş bedeli, 10.000 $’dır. Anahtar teslimde m2 birim fiyatı 2800 TL m2’dir. Yatırım geri dönüş süresi 1 yıl olup lokasyon olarak cadde ve en az 100 m2 mekânlar tercih edilir.

Girişimciler neden sizi tercih etmeli: Bir aile düşünün ki tatlı yiyip tatlı konuşmaktan, tatlıyla yatıp tatlıyla kalmaktan başka bir işi yok. Böylesine tatlı bir işi en doğal malzemelerle, evde yapılmış gibi butik yöntemlerle yapmanın verdiği güven ve huzur da ayrı tabii.


Girişimcilere not: Hem tatlı ye hem sağlıklı kal! Bir aile düşünün ki tatlı yiyip tatlı konuşmaktan, tatlıyla yatıp tatlıyla kalmaktan başka bir işi yok. Böylesine tatlı bir işi en doğal malzemelerle, evde yapılmış gibi butik yöntemlerle yapmanın verdiği güven ve huzur da ayrı tabiki.

Bu tatlı işi yaparken de İnsanlara tarihin en büyük ikilemini ortadan kaldırmanın lüksünü sunuyoruz: Hem tatlı ye hem sağlıklı kal! Kalabalık havasız ofislerden, tüm gün masabaşında oturmaktan, bitmeyen toplantılardan, asla memnun edemediğiniz patronunuzdan , yöneticinizden bıktıysanız ve bu emeğinizi kendi işinize harcamak istiyorsanız beraber kazanmak için biz burdayız. Kazan-kazan söylemi ile yola çıktığımız franchise sistemi tatlı hayallerinize ulaşmanın en kolay yoludur. Siz sadece hayal edin, biz geri kalan herşeyi sizin için düşündük.
Bu tatlı aileye katılmayı kim istemez?

Iceberry İletişim

(0242) 242 14 44
iceberry.com.tr
info@iceberry.com.trBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu