Salı , Ocak 16 2018
Anasayfa / Bilim - Teknoloji - İnovasyon / HP, 3D yazıcıda B2B’yi tercih edecek

HP, 3D yazıcıda B2B’yi tercih edecekHP’NİN 3D YAZICIYA YATIRIMI ŞİRKETİN UZUN SÜREN DURGUNLUK DÖNEMİNDEN ÇIKIŞI ANLAMINA GELEBİLİR.

Hevvlett Packard’ın 3D yazıcıda nasıl bir iş modeli izleyeceği merak konusu. Şirket yükselen 3D yazıcı furyasından faydalanarak uzun süren durgunluğa son vermek istediği biliniyor. Bilişim sektörünü yakından takip edenler ise HP’nin 3D yazıcıda Makerbot gibi nihai tüketiciyi hedefleyen hatta AVM’lere mağaza bile açan 3 D yazıcı üreticisi gibi davranmak yerine B2B bir iş modelini hayata geçireceği konuşuluyor.
b2b

Bu modelde GP müşteri kurumlardan 3D yazıcı işleri alıp onları hayata geçirecek. 3D yazıcının göründüğü kadar basit olmadığı ve üretimin gerçekleşmesinin saatler aldığını belirten uzmanlar HP’nin bu karmaşıklığı ortadan kaldıran B2B modeller büyük pay kapacağı tahmininde bulundu, HP’nin 3D yazıcı stratejisini bu yılın ortalarında açıklaması bekleniyor.

Mutlaka Okuyun:  Taarruz taktik keşif helikopteri T-129 ATAK
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Çok Geç Olmadan Mars’ta Yaşamı Bulmalıyız

YAKIN ZAMANDA ASTROBIO-LOGY DERGİSİNDE HERKESİN DÜŞÜNDÜĞÜ AMA KONUŞMAKTAN ÇEKİNDİĞİ ALBERTO FAIREN VE ARKADAŞLARININ KALEME ALDIĞI …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir