Bayilik Veren Firmalar

Hotstop Mobil Kafe Bayilik

HOTSTOP Mobil kafe

Türkiye’de ‘mobil kafe’ kategorisini geliştiren ilk markalardan biri olan Hotstop, dev bir kupayı andıran bir konsepte sahip.


Bu yenilikçi uygulamasıyla hızlı bir büyüme trendi yakalayan marka Türkiye genelinde yeni şubeler açıyor. Markanın Hotstop mobil kafe, Hotstop Lounge ve Hotstop Corner olmak üzere üç farklı konsepti var. Markanın sahibi Çözüm Var Danışmanlık, franchising sistemiyle şubeler açacak.

Hotstop

Markanın yatırım tutarları lokasyon ve konsepte göre değişiyor. Örneğin Hotstop Corner’ların maliyetleri içindeki tüm ekipmanlarla birlikte eğitim, projelendirme ve açılış destek hizmetleri dahil anahtar teslim 25-35 bin dolar arasında değişiyor. Ayrıca bir franchise bedeli talep edilmiyor. Hotstop Corner’larda otomatik espresso ve Türk kahvesi makinesi, bulaşık ve buz makineleri, tüm satış ve lojistik sistemin online olarak yönetildiği ERP altyapıları bir paket olarak sunuluyor. Tüm Hotstop’larda Sri Lanka’mn Nuwara Eliya bölgesi çaylarından seçilen özel harmanlar kendine özgü demleme standartlarıyla hazırlanıyor.

Web: hotstop.com.trBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu