Anasayfa / İş Fikirleri / Hemopurifier, Kandaki Virüsleri Filtreleyen Portatif Diyaliz Cihazı

Hemopurifier, Kandaki Virüsleri Filtreleyen Portatif Diyaliz CihazıSağlık alanında iş fikirleri geliştirilmeye devam ediliyor bunun en son örneği ise kalem boyutundaki aygıt, kandaki ölümcül virüsleri filtreliyor.

Hemopurifier, hastane dışında da hastaların kanlarındaki ölümcül virüsleri filtrelemesini sağlayan portatif bir diyaliz aleti.

Daha önce, doktorların, hastaları uzaktan takip edebildiği ViSi Mobile System gibi hem hastalara hem de doktorlara uygun olan portatif tıbbi ekipmanları görmüştük. Şimdi ise karşımızda, Hemopurifier, hastane dışında da hastaların kanlarındaki ölümcül virüsleri filtrelemesini sağlayan portatif bir diyaliz aleti.

Hemopurifier
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Aethlon Medical tarafından geliştirilen bu makine, kanlarındaki kötü virüsleri filtreyen ve suyu dışarı atan bir çeşit aygıta benziyor. Bu aygıt, hastaların diyaliz makinesine bağlanırken yaşadığı büyük zaman kayıplarını engellemesine rağmen, kandaki kötü maddeleri dışarı atan tipik diyaliz makinelerinden temizleme işlemi açısından farklılık gösteriyor. Bu kötü maddeler, HIV ve Hepatit-C gibi kandaki kötü virüslerle birleşerek daha sonra atılmalarını sağlıyor. Hemopurifier, mevcut hastaları tedavi etmek için kullanılabilr fakat bu ürünün portatif doğası, anında müdahale gerektiren biyokimyasal saldırılarda önemli bir rol oynayabilir.

PopSci’ye göre, şu an bu ürünün Amerika’daki FDA standartlarına uyum teslerinden önce Hindistan’da çeşitli testlerden geçiyor.

Website: www.aethlonmedical.com
kaynak: www.isfikirleri-girisimcilik.com

  Çocuk Kitapları Pazarında Yazar, Çevirmen, Editör, Yayıncı, Herkese İş Var
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Teknolojik 3 İş Fikri İle Para Kazanmak Daha Kolay

Teknoloji ve yapay zeka ile hayatı kolaylaştıran ürünler icat eden girişimciler yeni nesil iş fikirleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir