Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Hayal Pasta Franchise Veriyor

Hayal Pasta Franchise VeriyorHAYAL PASTA
Kişiye özel pasta üretiyor

Hayal Pasta, 2006’da Ali Tüfekçi tarafından kurulmuş. Klasik pastane anlayışından farklı bir tarza sahip.

Ali Tüfekçi, “Tamamen butik çalışıyoruz. Bize ulaşan müşteri istekleri doğrultusunda butik pastalar yapıyoruz. Ayrıca bebek, çocuk ve nişan-düğün gibi kategorilerde 600 çeşit pasta, cupcake ve cookie arasında seçilen tasarımları kısa sürede hazırlayabiliyoruz” diyor. Üretim, hijyenik şartlarda, ısısı dengelenmiş bir atölyede yapılıyor. Sipariş edilen ürünlerin tasarımı, müşterilerin kişisel zevki ve sevdiği renklere göre bire bir görüşülerek yapılıyor. Sipariş alındıktan sonra profesyonel heykeltıraş ve pasta dekor ustaları tarafından büyük bir titizlikle, tek tek el emeğiyle hazırlanıyor.
hayal pasta

İlk kez franehise vermeye hazırlanan Hayal Pasta, şu sıralar altyapı çalışmaları içinde. Bir Hayal Pasta mağazasının yatırım maliyeti 100 bin TL olarak belirlenmiş. Ayrıca 20 bin dolar franehise giriş bedeli talep ediliyor. Mağaza büyüklüğünün 40-50 metrekare arasında olması planlanıyor. İlk etapta açılacak şubeler için öncelik İstanbul’a verilmiş. Ancak İstanbul’a yakın illerden gelecek franehise taleplerine de sıcak bakılıyor.

Telefon: 0212 288 78 78

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.