Bayilik Veren Firmalar

Hamsi Finger Standı Açabilirsiniz

Hamsi Finger Ekmek Arası Hamsi

Hamsi Finger 2012 yılında, Dilek Gediz ve Gürkan Gediz kardeşler tarafından kuruldu. Geçtiğimiz ay faaliyete geçen şirket, bir ayda yedi şubeye ulaştı. Hamsi Finger; Karadeniz balığı hamsinin temizlenip fileto şekline getirilerek özel soslar eşliğinde soslanıp kızartılması sonucu 200 gramlık paketlerde sunulan bir konsepte sahip.

hamsi finger stand

Gürkan Gediz, yatırım maliyetinin düşük, kâr marjının yüksek olması nedeniyle yatırımcılar ve girişimciler açısından oldukça cazip bir iş fırsatı sunduklarını söylüyor.

2015 yılı sonuna kadar 100 adet franchise vermeyi planladıklarını belirten Gediz, anahtar teslim fiyatın mobil araçlar için 19 bin 500 TL, dükkan modeli için ise 20 metrekareye kadar 20 bin TL olduğunu ifade ediyor. Franchise giriş bedeli alınmıyor.Türkiye geneli ve Türklerin yoğun olarak yaşadığı Avrupa ülkelerine franchising vereceklerini belirten Gediz, şubeler için aylık 20 bin TL ciro hedeflediklerini sözlerine ekliyor.

Telefon : (545)-930-10-20Bir Yorum

  1. Trabzon’da franchising verdiğiniz bir bayi var mı … Sizce Trabzon’da bu işi yapmak mantıklı olur mu … AVM de kiosk düşünüyorum, koku gibi sorunlar çıkar mı, aksi taktirde izin almamız mümkün olmaz … kazancımız ne kadar olur, örneğin bizim alış fiyatımız ile satışımız ne civarda oluyor … bunlara ek olarak bilmemiz gereken bilgiler varsa, yazarsanız sevinirim … gerekirse telefon ve şahsen görüşmemiz mümkün olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu