Anasayfa / Girişimcilik / Günaydın’ın veliahtı kendi işini kuruyor

Günaydın’ın veliahtı kendi işini kuruyorgunaydin restoranTürkiye’nin et restoranı denilince akla gelen ilk isimlerinden olan Günaydın Et’in doğuşu İstanbul Bostancı’daki küçük kasap dükkanında gerçekleşti. Çalıştığı kasap dükkanını Nimet ve İsmet Yalçın ile birlikte satın alan Cüneyt Asan, yıllar sonra 45 şubeli bir dev oluşuma dönüşecek Günaydın Et’in görünen yüzü oldu. Et işini Türkiye’de en iyi bilen isimlerden ve sempatik yapısı ile kamuoyunun sevdiği işadamlarından olan Cüneyt Asan her ne kadar perde önünde olsa da Günaydm’ın ağırlıklı hissesi ve en önemlisi isim hakkı Yalçın Ailesi’ne ait bulunuyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Geçen haftalarda Esas Holding’in taliplileri arasmda yer aldığı Günaydın Et, bir süredir yerli ve yabancı ortaklık görüşmelerini sürdürüyor. Asan, konu ile ilgili olarak 2014’te bu işi bitiririz şeklinde görüş belirtiyordu. Aldığımız bilgiye göre Günaydın Et’in veliahtlanndan biri kendi işini kurmak için şirketten ayrıldı.

Günaydın’da daha çok yeni yatırımlarla ilgilenen Oğuzhan Yalçın’ın şirketten ayrıldığı, Moda’da önemli bir yatırım için kollan sıvadığı belirtiliyor. Hemen ekleyelim, babadan etçi olan Yalçın’ın üzerinde çalıştığı yatınm da et restoranı olacak.

 

  Girişim savaşcıları kendi işlerini kurdu
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli elektrikli araba ürettiler

Endüstriyel üretimine 20 yıl önce adım atan Cadem’in geliştirdiği elektrikli araçlar, yakın zamanda ilk satışlarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir