Cumartesi , Mart 10 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Gönül Kahvesi Şubesi Açmak

Gönül Kahvesi Şubesi AçmakGönül Kahvesi Bayilik Şartları

Gönül Kahvesi 2002 yılında kurulmuştur. 63 şubesi ile ülkemizin 7 bölgesinde 33 ilde şubeleri bulunmaktadır. Ayrıca Bosna Hersek Saraybosna’da 1 şube ile yurt dışında hizmet vermektedir.

Gönül Kahvesi
Markanın Yurtiçi Hedefi,Türkiye’de bulunmadığı tüm illerde şube açmak. Şuan yeni şube oluşumları için bir çok görüşme ve yeni şube şantiyeleri hızla devam etmektedir. Yurtdışı hedefleri ise, Dünya’lı bir marka olmak… Saraybosna dışında Körfez Arab Ülkeri, Avupa, Amerika gibi bir çok bölgeden yatırımcı proje çalışmalar devam ediyor. Buna ek olarak ülkemizde bulunmadıkları tüm illerde şube açmak konusunda çalışmalar sürmektedir. Marka, Türkiye’de ve dünya ‘da Türk Kahvesi’nin hak ettiği değeri kazandırmayı hedefliyor. Franchise Giriş Bedeli 30.000 Euro +KDV’dir. 100 m2 açık-100 m2 kapalı alan için ortalama inşai, mimari, makine-ekipman ve dekorasyon maliyeti 280.000 ila 310.000 Kdv gibi şekillenmektedir. Gönül Kahvesi için geniş bahçesi bulunan mağaza lokasyonları önemli bir kriterdir.

Firma Notu : Gönül Kahvesi sistemi sadelik ve verimlik üzerine kurulu yüksek karlılık sağlayan bir sistemdir. İşinin başında olabilecek yatırımcı adayları Gönül Kahvesi Franchise sistemi ile uzun yıllar yüksek karlılık sağlayabilecek Gönül Kahvesi şubesi sahibi olabilirler.

Tel:0216 688 81 11

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Ziebart Bayilik Şartları ve Franchise Bilgileri

Otomobil üzerine dükkan açmak isteyenler için Ziebart bayilik veriyor. Oto koruma ve bakım hizmetleri üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir