Pazartesi , Ağustos 13 2018
Anasayfa / Girişimcilik / Girişimci Geliştirme Programı mezunlarını verdi

Girişimci Geliştirme Programı mezunlarını verdiSabancı Üniversitesi Girişimcilik Kurulu (SUGK) ve Akbank işbirliği ile gerçekleştirilen “Girişimci Geliştirme Programı” ve SUGK, Akbank ve Sabancı Vakfı’nın işbirliği ile gerçekleşen “Sosyal Girişimci Geliştirme Programı” 2013 yılı mezunlarını verdi. Tüm Türkiye’den başvuruların alındığı programa 17’si sosyal girişimci olmak üzere 60 civarında girişimci kabul edildi.

girisimci gelistirme programi
Girişimci Geliştirme Programı, girişimcilere başarılı, verimli bir işletme kurmalarını sağlayacak sağlam bir altyapı sunabilmek, gerekli eğitimleri vermek, uygulamalı proje çalışmaları gerçekleştirmek ve kesintisiz destek mekanizmaları oluşturmak için planlandı. Akbank KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, dünya ekonomisinin büyümeyi kalıcı kılacak, iş yaratacak, istikrarı getirecek fikirlere, girişimlere her zamankinden çok ihtiyacı olduğunun altını çizdi.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Çevreci Girişim Katlanılabilir Su Şişeleri

Plastik denizinde boğuluyoruz. Bu tehdidin önlenmesi için sürdürülebilir çözümlere ihtiyaç var. Katlanılabilir su şişeleri bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir