Pazartesi , Şubat 26 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / Gezici Güzellik Salonu İş Fikrine Ne Dersiniz?

Gezici Güzellik Salonu İş Fikrine Ne Dersiniz?



Mobil Güzellik Salonu Hizmeti

Geleceği parlak olan kârlı bir iş kurmak şüphesiz her girişimcinin hayalidir. İnsanların yaşam süresi uzadıkça her türlü üst düzey hizmetlere karşı olan talebi de artıyor. Ayrıca bu hizmetlerin hepsi birden sağlık hizmetleri ile alakalı olmuyor. Bu hizmetlerden biri, müşterilerin saçlarını veya manikürlerini yaptırmaları için müşterilerin ev veya işyerlerine giden mobil güzellik salonu hizmeti olarak tanımlanabilir.

Gezici Güzellik Salonu




1946 ve 1964 arası doğanlar yaşlı veya emekli kategorisine girdiğinden bu tür mobil hizmetlere olan ihtiyaç da gün geçtikçe artıyor. Çünkü genellikle kadınlar her yaşta bakımlı olmayı tercih ediyor. Mobil güzellik salonları, güzellik sektöründe iş kurmak isteyenler için keyifli ve kârlı bir iş fırsatı olarak görülebilir.

Bu salonlar, yaşlılar, hamile yahut küçük çocuğu olan kadınların kişisel bakımlarını evden çıkmadan yapmalarına olanak sağlıyor. Bu güzellik salonunun içinde manikür, pedikür, epilasyon, saç kesimi, cilt bakımı gibi bir güzellik salonunda bulunabilecek her ihtiyaç için çözüm üretebilecek nitelik taşıyabilir.

Mutlaka Okuyun:  Mobil reklamcılık




İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Dünyada 50 Milyar Doları Aşan Kamp Ekonomisine Yatırım Yapın

Dünyada 50 milyar doları aşan kamp ekonomisi Türkiye’de 350 milyon dolara ulaştı. Ancak sektörün potansiyeli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir