Çarşamba , Ocak 17 2018
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Gelişen iş sahasına yönetici ortak oldu

Gelişen iş sahasına yönetici ortak oldugokhan civanTNL Gayrimenkul Geliştirme, 2005 yılında ofis geliştirme danışmanlığı, ofis satış ve kiralama konularında hizmet vermek üzere kuruldu. Hizmet verdiği alanlara son olarak endüstriyel gayrimenkul danışmanlığını da ekledi.

Bugüne kadar pek çok projenin danışmanlığım yapan TNL Gayrimenkul Geliştirme’nin referansları arasında Türkiye’nin ilk yeşil ofis binalarından Unilever merkez ofisi, Teknosa genel müdürlük binası, Eti Gıda binası,
Şehir Üniversitesi Altunizade Kampüsü, Piyalepaşa Ak Plaza, Tüv Rheinland genel müdürlük binası, Buyaka gibi büyük projeler yer alıyor.

TNL’nin özellikle endüstriyel alandaki iş hacmi çok yüksek. Bu alandaki aktivitelerini güçlendirmek isteyen TNL, bünyesine yönetici ortak olarak Gökhan Civan’ı aldı.

ITÜ İşletme Mühendisliği bölümünden mezun Civan, Koç Üniversitesi’nde Executive MBA bölümünü tamamladı.

Efes Bira Grubu’nda altı ülkenin operasyonlarından sorumlu tedarik zinciri geliştirme direktörlüğü görevinde bulundu. Civan, bu göreve paralel olarak, son iki yıl Efes Rusya Moskova merkez ofisinde SABMİller ve Efes şirketlerinin birleşmesinden sorumlu integrasyon direktörü görevini de yürütmekteydi.

Mutlaka Okuyun:  Gri Yakalılar Kimdir?
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Gelecekte hangi meslekler öne çıkacak?

Gelecekte öne çıkacak meslekler Sosyal medya uzmanlığı, gelecekte var olmaya devam edecek ancak, boyut değiştirecek. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir