Cuma , Mart 9 2018
Anasayfa / Haberler / Geleceğin Patronları yarışmasında finale kalan 10 proje belli oldu

Geleceğin Patronları yarışmasında finale kalan 10 proje belli olduGeleceğin patronları seçiliyor

Finansbank’ın yenilikçi ve istihdam yaratma potansiyeli olan iş fikirlerini desteklemek üzere başlattığı Geleceğin Patronları yarışmasında finale kalan 10 proje belli oldu.

gelecegin patronlari yarismasi
1-9 Ekim tarihleri arasında Bilkent Üniversitesi Fikirden Değere Girişimcilik Eğitimi 3’üncü aşamasına katılmaya hak kazanan 10 iş fikri sahibi; bu dönemde girişimcilik için farklı fonlama yöntemleri ve süreçleri; başarılı bir iş kurulum süreci ve ölçeklendirilebilir büyüme için gerekli altyapı oluşturulması ile ilgili özel bir eğitim alacaklar. Bu eğitimde kazandıkları bilgiler ışığında 10 finalist kapsamlı bir sunum hazırlayarak bu kez de yatırımcıların karşısında zorlu bir sınavdan geçecek.

Yatırımcı sunumu ile belirlenecek yarışmanın sonuçları, 10 Ekim’de İstanbul’da düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak. İlk 3’e giren fikir sahiplerine, bir yıl içinde şirketlerini kurmaları koşuluyla 50 bin TL para ödülü ile sermaye desteği verilecek. Kalan yedi girişimci adayına ise iş fikirlerini hayata geçirebilmeleri için 12 ay ödemesiz ve faizsiz 50 bin TL’ye kadar kredi imkanı tanınacak.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Plak ve pikap pazarı çok hareketli

Son dönemde plak dükkanlarının içi kalabalık, pikap satışları her zamankinden yoğun. Bunda popüler kültürün estirdiği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir