Bayilik Veren Firmalar

Franchising Sistemiyle Adventure Republic Mağazası Açmak

ADVENTURE REPUBLİC: Batı Mümessillik Dış Ticaret tarafından 2001’de kurulan Adventure Republic’in Nişantaşı, Levent, Kızıltoprak, Ankara Armada AVM ve Bodrum Midtown AVM’de olmak üzere beş mağazası bulunuyor. Bodrum mağazası franchising sistemiyle açılmış. Diğer mağazalar ise şirket tarafından işletiliyor.

Adventure Republic1

Adventure Republic şu sıralar Ankara ve İstanbul Anadolu Yakası’nda iki yeni mağaza daha açmak için hazırlık yapıyor. Şirket önümüzdeki beş yılda 25 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Yeni açılacak mağazalar için öncelik İstanbul’a verilecek. Ancak Bursa, Antalya, İzmir, Eskişehir ve Trabzon’da mağazaların açılması hedefleniyor.

Adventure Republic2

Yeni açılacak Adventure Republic mağazaları için öncelikle AVM’ler tercih ediliyor. Markanın mağazaları daha çok şehir hayatına hitap ediyor. Outdoor giyim tarzını sevenlere yönelik çok sayıda ürün çeşitleri var. Mağazanın ürün çeşitleri yaz ve kış aylarına göre değişiyor. Örneğin, yaz aylarında tüm outdoor sporlarına yönelik tekstil ürünlerini hazır bulunduran mağazalarında kışın ise daha çok kayak sporuna yönelik ürünlere ağırlık veriliyor. Adventure Republic mağazaları aynı zamanda goretex ürünler konusunda da oldukça iddialı.

İletişim

BATI MÜMESSİLLİK DIŞ TİCARET VE TURİZM A.Ş
NECATİBEY CADDESİ NO:54/1 Karaköy – Beyoğlu – İstanbul – Türkiye
BEYOĞLU V.D. 1500155541
Mail: info@maceracumhuriyeti.com

Müşteri Hizmetleri: 0212 252 48 61Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu