Pazartesi , Ocak 21 2019
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Franchise Alacak Girişimci İçin Kritik 4 Nokta

Franchise Alacak Girişimci İçin Kritik 4 NoktaBu işi istiyor musunuz? Franchise alacaksanız, bunu yalnızca bir yatırım olarak görmemeniz gerekiyor. Öncelikle yapılan işin sizin için uygun olup olmadığını ve bu işi yapmayı ne kadar istediğinizi sorgulayın. Sistemin parçası olsanız da çok fazla zaman harcayacağınızı unutmayın.

franchise veren sirketler

Beklentileri netleştirin Franchise verecek şirketin sizden beklentilerini netleştirin. Nasıl bir hizmet ve ürün istediğinizi tam olarak belirleyin. Başka şirketlerden satın alma yapıp yapmayacağınız, satın alma için size bir liste verip veremeyecekleri, çalışanların eğitimini nasıl sağlayacağınız gibi konuları detaylı olarak inceleyin.

Bilinen bir isim olmalı Franchise almanın en popüler nedeni, birikiminizi başarılı bir işte değerlendirmek. Bunun kadar önemli bir diğer faktör de işbirliği yaptığınız markanın ne kadar güçlü olduğu. İş yapabilmek için ispatlanmış bir sistemi satın alıyorsunuz. Markanın müşterileriniz olacak’ kitle tarafından ne kadar tanındığı, sevildiği ve tercih edildiği hakkında küçük bir araştırma yapın.

İyi bir eğitim programı Şirketin size her yönüyle güçlü bir eğitim programı sunmasını sağlayın. Eğitim programında bir seminer olup olmadığından içeriğine kadar her türlü detayı değerlendirin. Başarılı bir franchise olmanız için ürün ve hizmetle ilgili eksiksiz bir eğitim almanız gerekiyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

  Doğtaş Bayilik İletişim
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir