Anasayfa / ek iş / Evlere Etiket İşi Veren Yerler

Evlere Etiket İşi Veren YerlerEvlere Etiket İşi Veren Firmalar

Gelir düzeyi orta sınıf ailelerin, “ay sonunu nasıl getiririm?” sıkıntısı bilinen bir gerçektir. Genellikle erkeklerin çalıştığı toplumumuzda, yaşam şartlarının zorluğu ve vermiş olduğu kazanç sıkıntısı, çeşitli ek gelir edinme yöntemlerine insanları yönlendirmektedir. Giderlerin gelirlerden çok fazla olduğu ve yaşam pahalılığının oldukça çoğaldığı bu dönemde, ek iş yapmak, evine para kazanarak katkıda bulunmak isteyenlerin, evinde etiket işi yapmaları, ciddi bir ek kazanç ve maddi açıdan mutluluk sağlayacaktır.

etiket-isi-yapmakÇeşitli sebeplerden dolayı evlerinden dışarıya çıkamayan ev hanımları, evinde çalışma imkânına artık sahipler. Evlere etiket işi veren firmalar ile yapılacak iş çok kolay. Sizlere verilen ürünlerin çeşitliliğine göre, ürünlerin üzerine etiket monte etme işi, oldukça kolay bir iştir. Etiket işi veren firmalara başvurmanız durumunda, firmalar sizlere dönüş yapar. Başvuru yapacağınız kişi sayıları da, şirketlerin sizlere geri dönme olasılığını arttırmaktadır. Kişi sayısı çok olan gruplar ile yapacağınız başvurular sonrasında, firmalar sizlere geri dönüş yaparlar ve iletişim bilgilerinizi alırlar. Yapacağınız işin malzemeleri evinize kadar getirilir. Yapacağınız iş sizlere kısaca anlatılır. Sizler ise yapacağınız etiketleme kadar para kazanırsınız.

Firmaların, ortalama 900 ile 1000 arasında yapılacak etiketlemeye ödeyeceği fiyat; 10 TL civarındadır. Bu fiyatlandırma firmalara göre farklılık gösterecektir. 1000 etiket kulağa oldukça çok gelse de, elin süratlenmesi ile ortalama 4 saniyede bir etiket monte edilebilmektedir ve kısa zamanda 1000’li rakamlara ulaşılabilmektedir. Yapılacak işin çok kolay olması nedeniyle, etiket monte etme sayısı çok tutulmaktadır. Ancak alışma süresi atlatıldıktan sonra günde 3000 etiket yapmak mümkün olacaktır. Bu sebeple günlük 30 TL’ den aylık 900 TL’ ye kadar ek gelir kazanmak mümkün olacaktır.

Eğer sizlerde ev bütçesine katkıda bulunmak ve çalışarak zaman geçirmek ve para kazanmak istiyorsanız, evlere etiket işi veren şirketlere başvurmalısınız.

Eve etilet işi veren firmalar yorum kısmında iletişim bilgilerini yazabilir. Evde etiket işi yapmak isteyenlerde iletişim bilgilerini yazabilir.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yaşlılara Yer Bulma Hizmeti

YAŞLILARA YER BULMA HİZMETİ Türkiye’de benzerî yok Genellikle yaşlı insanların evlerini küçültmek için yardıma ihtiyaçları …

447 Yorumlar

 1. Selamun aleykum annemle is istiyoruz onceden de etiket işi yaptik 😊 haber bekliyoruz sizden
  0539 946 30 29

 2. Istanbul gaziosmanpasada oturuyorum etiket isi yapmak istiyorum acil donerseniz sevinirim

 3. Bende etiket işi yapabilirim ve en hızlı şekilde

 4. Deneyimliyiz bu isi yapmak istiyoruz

 5. Istanbulda yasiyorum elim hizlidir sizinle calismak isterim

 6. Grup kurarak daha önce yekstil işi yapmıştım doğum dolayısıyla bıraktım tekrar yspmak istiyorum lütfen bana ulasın

 7. Etiket isi yapabilirim ankara acil lutfen

 8. Etiket işi yapabiliyorum elim hızlı Zeytinburnu İstanbul’da yaşıyorum

 9. bende istiyorum çok ihtiyacım var lütfen…

 10. Etiket işi yapmak istiyorum yıllarca ütü pakette çalıştım. Elim çok hızlıdır. İstanbul bağcılarda oturuyorum.
  Tel: 05453190039
  E-posta: muslum.ozdas@hotmail.com

 11. Istanbulda yaşıyorum.Öğrenciyim ve harçlık çıkarabilmem için etiket işini acil istiyorum.Yorumumu görüp geri dönüş yaparsanız çok sevinirim…

 12. Etiket işi yapmak istiyorum şirinevlerde oturuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir