Perşembe , Mayıs 25 2017
Anasayfa / ek iş / Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Evlere Davetiye Katlama İşi Veren FirmalarEvlere Davetiye Katlama İşi Gönderen Şirketler

Günümüz ekonomik şartlarında tek maaşla geçinmek oldukça zordur. Bu nedenle hem kadınlar hem de erkekler yoğun olarak çalışmak durumundadır. Erkeklerin dışarıda çalıştığı ailelerde kadının da ev ekonomisine katkıda bulunması için çeşitli alternatifler düşünülmektedir. Bu alternatiflerden birisi de davetiye katlama işidir. Söz konusu ek iş evlerde pratik bir şekilde yapılabilecek işlerden biridir. Genellikle çocuk bakımı yapan ya da ev işlerinde çalışan kadınların davetiye katlama işi yaptıkları bilinmektedir.

davetiye-katlama-isiEvlere davetiye katlama işi veren firmalar arasında bulunan firmamız için önemli olan evden para kazanmak isteyen kişilere ve firmaya ek gelir sağlamaktır. Davetiye katlama işi oldukça basit bir iştir ve hemen hemen herkes bu işi rahatlıkla yapabilmektedir.

Evlere davetiye katlama işi veren firmaların sayısı giderek artmaktadır. Çünkü bu ek işi talep eden kişilerin sayısı da yoğunlaşmaktadır. Belirli sayıda verilen davetiyelerin belirli süreler içinde katlanması talep edilmektedir. Dolayısıyla söz konusu işi yapan kişilerin pratik davranması oldukça önemlidir. Ne kadar hızlı ve pratik çalışılırsa elde edilen ek gelir de o derece fazla olmaktadır.

Davetiye katlama işi özelikle yaz aylarında artmaktadır. Yaz aylarında evlenen kişilerin sayısının fazla olması nedeni ile söz konusu işlerin artması en çok ev hanımlarının işine yaramaktadır. Hem evlerinin bakımını yapmak hem de davetiye katlama işine zaman ayırmak kadınların iki işi de yürütmesini sağlamaktadır.

351 Yorumlar

 1. Acil işe ihtiyacım var donerseniz sevinirim

 2. izmitte oturuyorum eşim geçirdiği trafik kazasndan dolayı çalışamıyor evde işe ihtiyacım var ilglenirseniz sevinirim

 3. Esim asker bebgim katarakli dogdu ameliyat oldu onun gozluguydu damlasiydi emeliytlariydi derkn ytisemiyorum lutfen yardimci olun bu islere ihtiyacim var kapaklida oturuyorum

 4. Evde is yapmak istiyorum lutfen geri donus yapin

 5. Davetiye kaplayabilirim vaktim çok ev hanımın bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsınız sevinirim afyon merkezde oturuyorum

 6. Ayakkabi dikimi, canta paketleme isleri yaptim yapabilirim ihtiyacim oldugu icin istiyorum geri donus sağlarsaniz memnun oluruz.

 7. 10 yıldır anaokulu öğretmenliği ve aynı zamanda tasarım ve origami öğretmenliği de yapıyorum.Elim bu tarz işlere çok yatkındır. Kocaelide ikamet ediyorum. En kısa zamanda geri dönerseniz çok sevinirim. Saygılar.

 8. Her turlu ev işi

 9. Merhaba evde is yapmak istiyorum daha once deneyimim var

 10. Merhaba, İstanbul/Gaziosmanpaşa’da ikamet ediyorum, acil olarak evde işe ihtiyacım var. Elim seri, pratik ve yatkındır. En kısa zamanda, dönüş yapılırsa memnun olurum.

  Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir