Pazar , Mart 18 2018
Anasayfa / ek iş / Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşiGünümüzün zorlaşan ekonomik koşulları ile artık bir evi geçindirmek için, bir kişinin çalışması neredeyse yetmez hale gelmiştir. Bu sebeple eşler, evin geçimine katkı sağlamak amacı ile evde ek işler yapmaya yönelmişlerdir. Evde yapılan işlere bayanların ilgi göstermesinin sebebi, çocuklarına da vakit ayırmak istemeleri ve evlerini de bırakmak istemediklerinden, ev işlerinden zaman bulamamalarıdır. Bu ek işler evde çeşitli şekillerde bir takım malzemelerin şirketler tarafından eve bırakılması sureti ile yaptırılmaktadır. Bu işler çeşitli şekler de olabileceği gibi, bizim burada konumuz evde paketleme işi olduğundan bunlara bakacağız.

evde paketleme isleri
Bu işler genelde nikah şekeri paketleme, kına paketleme, gibi yapılışı açısından basit ama zaman alan işlerdir. Bu sebeple firmalar bu tip işlerin yapılması için ayrıca işçi istihdam etmek istememekte, evde paketleme işi yaparak çalışmak isteyen bayanlara hem istihdam yaratma yolunu tercih etmekte, hem de maliyetlerini azalmaktadırlar. Bazı hanımlar vardır ki çok güzel organize olarak adeta bir ekip olmuşlar ve bu ekiple dışarıdan işler alıp, evlerinde toplanarak çalışmakta ve evlerinin ekonomilerine destek sağlamaktadırlar. Bunlar gibi ev de çalışarak evlerine destek olmak isteyen hanımların yapmaları gereken, iş organizasyonları yapan firmalara başvurmak veya bu işe yönelik çalışan internet sitelerini gezerek bulmak olmalıdır. Bu tip sitelerin yorum bölümlerinde çalışmak isteyen hanımların kendilerini ifade etmelerine fırsat tanınmakta, bu yolla da dikkat çeken başvurulara geri dönülerek çalışma konusunda irtibata geçilmektedir. Türkiye genelinde evde paketleme işi genellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi sanayisi gelişmiş büyük şehirler de yapılmakta iken, artık internet hizmetlerinin de yaygınlaşması ile birlikte bütün ülkede bilinmekte ve bu işi yapan firmaların sayısı artmaktadır.

Evde paketleme işi yaparak, aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kadınlar yoğunluklu olarak nikah şekeri paketleme, kına paketleme, işleri yapmaktadırlar bu işler için, başkaca malzemeler gerekmemekte yalnızca zaman ve emek gerekmektedir. Buna sahip olan ev hanımları da bu durumu kendilerini için bir avantaja çevirerek para kazanabilir, aile ekonomilerine katkıda bulunma şansına sahip olabilirler.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İndirkazan Sayesinde Ek İş Yapmak ve Para Kazanmak

indirkazan.net sayesinde artık nakit para kazanmak çok kolay ! Sistem sizlere ek kazanç/ek gelir sağlamaktadır. …

74 Yorumlar

 1. Kayseri besyolda oturuyorum ve bu işe çok ihtiyacım var geri donerseniz sevinirim

 2. Her turlu paketleme isini zamanindan once yaparim konyada oturuyorum

 3. Paketleme işini çok hızlı yapabilirim

 4. Ankarada yaşıyorum. Titiz ve hızlı paketleme yapabilirim. Teşekkürler.

 5. İstanbul Bağcılarda oturuyorum 5 kişiyiz paketleme benzeri işler yapılır

 6. Slm bnm durumum hiç yok 2 çocuğum var evim tek odalı ise ihtiyacım var yardimci olun

 7. Merhaba çorum merkezde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum kendime güveniyorum elim hızlıdır bu konuda yetenekliyim ve boş vaktim çok bunuda değerlendirmek istiyorum

 8. Kına paketleme işi istiyorum yardimci olabilirmisiniz?

 9. Her turlu paketlemeyi yapabiliriz 4 kişilik ekibim var

 10. İstanbul tuzlada oturuyoruz paketleme işinden hepsi olabilir

 11. Mehmet Sönmez

  Merhaba ben istanbul tuzla oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum kendim memurum evde eşim ve ailemle birlikte ek gelir sağlamak için uygun birenk ise ihtiyaç var biz sabun paketleme yapabiliriz msonmez8958@gmail.com mail adresim

 12. Ankara sincandan herturlu paketleme yaparim hizli temiz ve duzenli bir sekilde teslim ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir