Ek İş Ek Gelir Yöntemleri

Evde Mandal Montaj İşi Yapmak İstiyorum

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar’ın İletişim Bilgileri

evde mandal montas isi yapmakEvde para kazanmak hemen hemen herkesin istediği bir şeydir. Ancak daha çok kadınlar zamanlarının çoğunu evde geçirdikleri için boş zamanlarını değerlendirme gayreti içindedir. Dolayısıyla boş zamanlarını değerlendirmek isteyen kadınların yapmaları mümkün olan işler mandal montaj işi, kalem montaj işi, dikiş nakış işi, örgü işleri, paketleme işleri, davetiye katlama, gelinlik işleme, takı tasarım gibi oldukça kolay öğrenilebilecek işlerdir. Bu ek işlerin bu kadar önemsenmesinin nedeni pek çok ihtiyaca cevap vermeleridir. Oldukça basit görünen bu işler aslında odaklanma, pratiklik ve hız isteyen işlerdir. Bu nedenle kadınların söz konusu işleri yaparken dikkatli ve titiz davranmaları gerekmektedir. Bazı ek işlerde de yaratıcılığı konuşturmak oldukça önemlidir.

Evlere mandal işi veren firmaların sayısı oldukça fazladır. Bu firmalar hem kadınların ekstra gelir elde etmesini sağlamakta hem de kadınların mandal montaj konusundaki yeteneklerini geliştirmektedir. Kadınların bu işlerden iyi gelir elde edebilmesi için yapmaları gereken şey zamanlarını iyi planlamak olacaktır. Bu sayede hem ev işlerini yapabilecek hem çocuklarına bakabilecek hem de evlerde mandal montaj işi yapabileceklerdir.


Evlere mandal işi veren firmalar için önemli olan işlerinin hem pratik hem de hızlı şekilde gerçekleşmesidir. Bu anlamda evden para kazanmak isteyen kadınların da yapabilecekleri kadar iş alıp uygun zamanda teslim etmek konusunda duyarlı davrandıkları takdirde gelirleri de mutlaka daha çok artacaktır.

Evlere mandal montaj işi veren şirketler sayfamızın mesaj kısmına iletişim bilgilerini yazabilirler.Etiketler

60 Yorum

  1. Merhaba ben adana seyhan da oturuyorum. 6 kişilik bir ekibiz. Evde mandal işi yapmak istiyorum. Hepimiz issiziz bu yüzden çok zamanımız var bize yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Her türlü montaj işini alabilirim acil dönüş olursa çok mutlu olurum.

  3. Merhaba,mandal montaj işi yapmak istiyoruz.Ailemde 4 kişilik ekibim var.Burdur’da oturuyoruz.Çok fazla boş zamanımız var.Dolayısıyla bu işi özenli olarak yapabiliriz.Bu işe ihtiyacımız var.En yakın zamanda bana ulaşırsanız sevinirim.

  4. Merhaba ben bursa emekte oturuyorum mandal işini yapmak istiyorum donersenız çok sevinirim.

  5. merhaba manisada 4 üniversite öğrencisiyiz uzun vadeli mandal montajı yapmak isityoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu