Şirket Haberleri

Erken yaşta İngilizce uzmanı Helen Doron’dan yeni şube

Helen Doron, okul öncesi yaşta İngilizce eğitimi veren global bir eğitim sistemi. İngiliz Dil Bilimci Helen Doron tarafından geliştirilen ve tüm dünyada erken İngilizce (Early English) eğitiminin öncüsü Helen Doron, dört kıtaya yayılmış 34 ülkede toplam 800’e ulaşan franchise sistemiyle hizmet veriyor.


Türkiye’de 2012 yılından bu yana faaliyet gösteren Helen Doron, bir yandan kendi okullarını açarken, diğer taraftan da ağırlıklı olarak kadın girişimcileri hedef alan bir franchising sistemi uyguluyor. Halihazırda İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Samsun, Adana, Mersin, Antalya, Manisa gibi illerde okulları bulunan Helen Doron’un 40’ıncı şubesi İstanbul Ataşehir’de’açıldı.

Helen Doron'dan yeni şube

Kuruculuğunu Neslihan Okutgen ve Hakan Okutgen’in üstlendiği Helen Doron Ataşehir Anaokulu ve Öğrenim Merkezi, bu özel metot hakkında özel eğitim almış sekiz uzman öğretmen personeliyle hizmet veriyor. Kapsamlı okul öncesi eğitimiyle İngilizce eğitimi bir arada sunan Helen Doron Ataşehir Anaokulu’nda çocuklar yaş gruplarına göre özgün yöntemlerle hızlı, etkin ve eğlenceli bir şekilde İngilizce öğreniyor.

Helen Doron Genel Müdürü Bora Gündüzyeli, “Açtığımız her şubede öncelikle öğretmenlerimize hem pedagojik hem de teknik eğitimler veriyoruz. Bu yaz döneminde 700 öğretmenimize daha eğitim vererek Helen Doron Anaokulları’nda istihdam edeceğiz” diye konuştu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu