Salı , Şubat 19 2019
Anasayfa / Haberler / EF sistemini Türkiye’de yaygınlaştıracak

EF sistemini Türkiye’de yaygınlaştıracakneslihan ercanDünyanın en büyük dil eğitimi markalarından EF Education First Uluslararası Dil Merkezleri, uzun süredir Türkiye’de de hizmet yürütüyor. Dünya genelinde 50’nin üzerinde ülkede, 400’den fazla ofis ve okulda eğitim veren EF’nin Türkiye operasyonunun pazarlama müdürlüğü görevine Neslihan Ercan getirildi.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Sabancı Üniversitesi Toplumsal ve Siyasal Bilimler Bölümü mezunu Neslihan Ercan, Erasmus değişim programı kapsamında bir dönem Danimarka’daki Aarhus Üniversitesi’nde de öğrenim gördü. Daha sonra Hollanda Maastricht Üniversitesi’nde Avrupa Çalışmaları alanında master yaptı.

Kariyerine Sabancı Üniversitesi’nde uluslararası ilişkiler ve pazarlama yöneticisi olarak başlayan Neslihan Ercan, ardından bir yıl boyunca Yıldız Holding (Ülker) bünyesinde asistan marka müdürü olarak çalıştı, iki yıl LEGO Türkiye’de marka ve online pazarlama müdürü olarak görev aldıktan sonra bir yıl boyunca da Vodafone Türkiye’de kıdemli pazarlama müdür yardımcısı olarak mesai yürüttü.

  Ekonomideki Beklentiler
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Türkiye döküm sanayi Avrupa’da ikinci sırada

ÜRETİM hacmi her yıl daha da artan Türkiye döküm sanayi, 2018 Aralık ayında açıklanan 52’nci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir