Cuma , Aralık 14 2018
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Duygusal ilk Yardım Çantası Hazırlayın

Duygusal ilk Yardım Çantası HazırlayınGeçimsiz insanlarla çalıştığınızda işe gitmek, savaşa gitmekle eşdeğer gibi görünebilir. Bu yüzden her zaman duygusal ilk yardım çantanızı yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun. Bu çanta size, ofis savaş alanında kendi yolunuzu açmak için bir dizi hazır strateji sağlayacaktır.

ofis canta
Her ne kadar birçok öğeyi ayrı ayrı göz önünde bulundurmuş Olsanız da Şİmdi onları bir açık büfe halinde bir araya toplama zamanı geldi. Gergin anlarda kendinizi, işe gitmek için hazırlandığımzda ilk yardım çantanızı da evrak çantanıza yerleştirirken hayal edin.

Çantanız temelde şu konular hakkında bilgi içermelidir: Ofiste, şiddetli karşılaşmalardan sonra sığınabileceğiniz güvenli limanlar; yardım, destek isteyebileceğiniz ve mücadelenin ateşi içinde sakinleşmenize yardım edebilecek stratejiler danışabileceğiniz müttefikler. Gün içinde, elinizin altındaki kaynakları hatırlatan unsurları ilk yardım çantanıza bilinçli olarak koymak için efor sarf etmeniz gerekiyor. Duygusal alet çantası sayesinde mücadeleniz için gereken aleti seçmekte daha başarılı olacaksınız.

  Küresel 'beyin avcıları'nın Türkiye'ye ilgisi artıyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

E-sporcuların internet yayıncılığındaki gelir kaynakları

E-spor, üreticisini de, tüketicisini ve finansörünü de besleyen bir sektör. Sektörün bu aşamaya gelmesinde internet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir