Cuma , Şubat 22 2019
Anasayfa / Kariyer ve İş İlanları / Diğer İşverenlerin Tavsiyelerini Alın

Diğer İşverenlerin Tavsiyelerini AlınGeçimsiz çalışanlarla uğraşmak söz konusu olduğunda tekerleği yeni baştan icat etmek zorunda değilsiniz. Birçok işveren bu yoldan geçti. Bazı araştırmaların gösterdiğine göre, yöneticiler zamanlarının % 30’una varan bir kısmını uzlaşmazlıkları çözmeye harcıyor. Neden onların tecrübelerinden faydalanmayasınız?

tavsiye
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Geçimsiz çalışanlarla uğraşmayı öğrenmenin aslında işletmenizin diğer yönlerinden hiçbir farkı yoktur. Pazarlamayı veya müşteri hizmetlerini geliştirmeye çalışıyor olsanız da her zaman amacınıza ulaşmak için en etkili yöntemi seçmek isteyeceksiniz. Başka bir işletme sahibi bitiş çizgisine daha çabuk ulaşmanıza yardım edebilecek olsa da küçük işletme sahipleri personel ile ilgili konularda bilgi edinmekte çekimser davranıyorlar. “Tavsiye ve Danışmanlar” adlı bir araştırmada Ulusal Bağımsız İşletmeler Federasyonu, insan kaynakları ve personelin küçük işletme sahiplerinin fikir alırken en çok tereddüt ettikleri konular olduğunu ortaya koydu. Belki de çalışanlarından bu kadar fazla mektup almamın sebebi de budur.

Başka bir yaklaşım deneyin. Ticaret ortaklığı toplantılarında başka işletme sahiplerinin fikirlerini alın. Bölgenizin Ticaret Odası’nda veya mezunlar toplantılarında akıl hocaları arayın. Personel anlaşmazlıklarını idare etmek zorlu bir yol olabilir. O yolda yalnız yürümek zorunda değilsiniz.

  Şirketlerde CEO ve Genel Müdür Değişikliklerinin Nedenleri
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

İşkur yeni bir iş, hibe ve ücretli eğitim programı başlattı

İŞKUR, yepyeni bir iş, hibe ve ücretli eğitim programı başlattı. Mesleki eğitimi alana günlük 85 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir