Bayilik Veren Firmalar

Creperie Bayilik Veriyor

Krepte yaratıcı ürünler geliyor..

Kurulduğundan beri ağırlıklı AVMlerde yer alan CREPERIE ürünlerinin daha fazla kişiye ulaşması için bayilik âğını geliştirmeyi hedefliyor…


Birdinç Gıda Turizm San. veTic. Ltd. Şti ülkemizin perakende yemek sektörüne çok farklı ve yeni bir çözümle geldi. Ekmek yerine kullanılabilecek kreplerle (crepe) yaratıcı ürünler sunmayı benimseyecek bayilere sesleniyorlar.

creperie

Crepe, çeşitlilikte ve lezzette gelişmiş başta Fransız ve Çin mutfakları olmak üzere, bütün dünyada yıllardır yerini korumaktadır. Crepe, ekmek neslinden mayalanmış bir hamur, un, süt, yumurta, yağ, tuz, şeker gibi malzemelerin çok zengin ve lezzetli karışımı, bir doğa ürünüdür.Günümüzde artık bu lezzet müteşebbislere yeni bir sektör ve dal olarak fırsat olmuştur. Özellikle crepe yapıp satan restoranlar dünyanın pek çok ülkesinde piyasada yerlerini almışlardır. 1989 tarihinden itibaren tescilli bir marka olan Cre-perie’ler ülkemizin başta İstanbul olmak üzere, Adana, Bodrum gibi değişik yörelerinde faaliyet göstermiştir.

30’u aşkın tatlı ve tuzlu crepe çeşitlerimiz, gözler önünde anında pişirilip sıcak sıcak sunulmaktadır. Kurulduğundan beri ağırlıklı AVMlerde olan ürünlerinin daha fazla kişiye ulaşması için bayilik ağını geliştirmeyi hedefliyor.

http://www.creperie.com.tr/iletisim.aspBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu