Pazartesi , Şubat 26 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Creperie Bayilik Veriyor

Creperie Bayilik VeriyorKrepte yaratıcı ürünler geliyor..

Kurulduğundan beri ağırlıklı AVMlerde yer alan CREPERIE ürünlerinin daha fazla kişiye ulaşması için bayilik âğını geliştirmeyi hedefliyor…

Birdinç Gıda Turizm San. veTic. Ltd. Şti ülkemizin perakende yemek sektörüne çok farklı ve yeni bir çözümle geldi. Ekmek yerine kullanılabilecek kreplerle (crepe) yaratıcı ürünler sunmayı benimseyecek bayilere sesleniyorlar.

creperie
Crepe, çeşitlilikte ve lezzette gelişmiş başta Fransız ve Çin mutfakları olmak üzere, bütün dünyada yıllardır yerini korumaktadır. Crepe, ekmek neslinden mayalanmış bir hamur, un, süt, yumurta, yağ, tuz, şeker gibi malzemelerin çok zengin ve lezzetli karışımı, bir doğa ürünüdür.

Günümüzde artık bu lezzet müteşebbislere yeni bir sektör ve dal olarak fırsat olmuştur. Özellikle crepe yapıp satan restoranlar dünyanın pek çok ülkesinde piyasada yerlerini almışlardır. 1989 tarihinden itibaren tescilli bir marka olan Cre-perie’ler ülkemizin başta İstanbul olmak üzere, Adana, Bodrum gibi değişik yörelerinde faaliyet göstermiştir.

30’u aşkın tatlı ve tuzlu crepe çeşitlerimiz, gözler önünde anında pişirilip sıcak sıcak sunulmaktadır. Kurulduğundan beri ağırlıklı AVMlerde olan ürünlerinin daha fazla kişiye ulaşması için bayilik ağını geliştirmeyi hedefliyor.

http://www.creperie.com.tr/iletisim.asp

Mutlaka Okuyun:  FutbolKAHVE Bayilik Veriyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Ziebart Bayilik Şartları ve Franchise Bilgileri

Otomobil üzerine dükkan açmak isteyenler için Ziebart bayilik veriyor. Oto koruma ve bakım hizmetleri üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir