Kariyer ve İş İlanları

Cook Shop İş Başvurusu – Cook Shop İş İlanları

ÖZEL YAZILIMI VAR

Yiyecek-içecek sektöründen bir örnekle devam edelim. Türkiye genelinde 10 şubesi bulunan Cook Shop’un yatırımcıları, şirketin kuruluş aşamasında uzun bir araştırma sürecinin ardından kendileri büyüme kararı aldı. Bu kararın arkasındaki en önemli neden ise hizmet kalitesini ve standartlarını bozmama oldu.

Cook Shop İs Basvurusu

Franchising konusunda atılan adımlarda franchise ortaklarının kısa vadede kârlılık hedeflediğini gözlemlediklerini söyleyen Cook Shop Yönetim Kumlu Başkanı Bahattin Demir, “Markamızın ve misafirlerimizin standartlarını korumak, kısa vadeli kârlılık beklentisinden çok daha önemli” diyor.

Kârlılık hedeflerinin yüksek olduğu zamanlarda standartların bozula-bileceğine dikkat çeken Demir, şubeler arasında hizmet ve menü standartlarında farklılıklar olmaması adına kendilerinin büyümeyi tercih ettiklerini belirtiyor. Şirket, mağazacılık operasyonunda özel bir yazılım kullanıyor. Tüm siparişler (ikramları ile birlikte) sisteme kayıt ediliyor.



Örneğin misafir olumsuz bir durum yaşadığında yalnızca saat kaçta, nerede oturduğunu bilmek yeterli oluyor. Yemeği ya da içeceği nasıl hazırlanıyor, içeriğinde neler var, hangi barkotlu ürün içerikleri kullanılıyor, masaya kim servis ediyor gibi detaylara anında ulaşmak mümkün oluyor.

Cook Shop İş Başvurusu İçin Tıklayınız.



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu