Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Coldwell Banker Franchise Koşulları

Coldwell Banker Franchise KoşullarıCOLDWELL BANKER
Yılsonunda 150 ofis! olacak

Coldwell Banker, Nisan 2013’ten bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Konut, lüks konut, proje pazarlama ve ticari gayrimenkul danışmanlığında uzman şirket 74 ofis ve 550 gayrimenkul danışmanı ile 23 ilde hizmet veriyor. Ofislerin tamamı franchising sistemiyle açılmış. Şirket, 2015 sonunda 150 ofise ulaşmayı hedefliyor. 2016 sonunda ise 250 ofis ve 2 bin 500 gayrimenkul danışmanı ile 5 milyar dolar satılan mülk değerine ulaşmayı hedefliyor.

Coldwell Banker Franchise
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Yeni açılacak ofisler en az 150 metrekare olacak.

Franchise giriş bedeli ofisin açılacağı bölge ve şehre bağlı olarak 10-32 bin dolar arasında değişiyor. Sürekli franchise ödemesi olarak yılık cirodan yüzde 6 pay almıyor. Ayrıca tanıtım fonuna katkı olarak yüzde 3 pay almıyor.

Coldvvell Banker ofisi açmak isteyen franchise adayları için ofis yatırım maliyetleriyle beraber büyük şehirlerde ortalama 100 bin dolar gerekiyor. Franchise sözleşmeleri çoğunlukla beş yıllık yapılırken Coldvvell Banker, bu süreyi 10 yıla çıkardı. Yeni açılacak şubeler için öncelik verilen iller şu şekilde sıralanıyor: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep, Kocaeli ve Kayseri.

Telefon: 0212 488 00 00
Web: coldwellbanker.com.tr

  Kahve Kutusu Bayilik Şartları
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir