Çarşamba , Mart 20 2019
Anasayfa / Şirket Haberleri / Çilek, Çin üzerinden yeni pazarlara açıldı

Çilek, Çin üzerinden yeni pazarlara açıldıcilek mobilyaÇilek, mobilya sektöründe dünyanın en büyük ikinci fuarı olan Çin Uluslararası Fuarı’na katıldı. Fuar katılımcılarının yoğun ilgi gösterdiği Çilek, yeni ülke anlaşmalarına imza attı.

Çilek mobilya sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Çin Uluslararası Fuarı’nda (CIFF) tescilli tasarımları göz doldurdu. 18 – 22 Mart tarihleri arasında düzenlenen fuara katılan Çilek, te-matiktasarımları BİConceptve BlackPirate ilefuarın en renkli standı olarak büyük ilgi gördü. Yakut, Mocha, Natura Baby ve Royal gibi çocukların ve gençlerin hayallerini süsleyen birbirinden farklı tasarımları ile Çinli ziyaretçilerin olduğu kadar dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların da ilgisini çeken Çilek, dünya standartlarında üretimi, sahip olduğu güvenlik ve sağlık sertifikaları ile de beğeni topladı.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Başta Çin olmak üzere önemli anlaşmalara imza atıldı

Çilek, yeni işbirlikleri ve yeni mağazalar için fuarda 100’e yakın yatırımcı ile görüşmeler gerçekleştirdi. Başta Çin olmak üzere, Hindistan, Bangladeş, Güney Kore,Tayvan, Suudi Arabistan ve Sudan ile önemli işbirliklerine imza atıldı.

Tüm dünyada büyümeye devam ediyor…

Fuarın en dikkat çekici stantlardan biri olduklarını belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek, Çin ve dünyadaki ben-zerfuarların mobilya sektörü açısından öneminin her geçen gün arttığını belirterek; hedef pazarlara ulaşmak için fuarları değerlendirmeye çalıştıklarını ve bunu fırsat olarak gördüklerini söyledi. Fuarda gördükleri yoğun ilgiden son derece memnun kaldıklarını ve gururlandıklarını ifade eden Muharrem Çilek, yine yeni ülkelere gidiyoruz, yeni anlaşmalar imzaladık. Yakında yeni açtığımız mağazalarla tüm dünyada olacağız” dedi.

  L'Oreal'den ikinci yerli satın alma mı?
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Romanya Türk şirketlerinin ihracat üssü oldu

Romanya, Türk şirketleri için ‘bölgesel üs’ konumuna geldi. Bu ülkede üretim yapan şirketler Avrupa Birliği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir