Şirket Haberleri

Chitir Chicken girişimcilerin yoğun ilgisini çekiyor

Chitir Chicken, 1996 yılında Ingiltere’nin Leichester şehrinde fast food restoranı olarak sektöre girdi. İngiltere’de Nort-hampton, Rugby, Hinckley, Leamingthon SPA, gibi merkezlerde 17 farklı şube açtı.

Chitir ChickenMayy Gıda Genel Koordinatörü Gökhan Duru, “2014 yılında Mayy Gıda firması olarak Türkiye ve Kıbrıs Master Franchise temsilciliğini aldık. Çok bilinçli, akılcı ve reklam sektörü deneyimli uzman kadrosu ile faaliyetlerimize başladık. Firma olarak çok genç ve her biri sektöründe profesyonel olan bir ekip kurarak 10 gün içerisinde iki büyük organizasyona imza attık” dedi. Ayrıca fuar hakkında da konuşan Duru, Chitir Chicken, lezzetli ürünleri, mağaza konsepti ile girişimcilerin yoğun ilgisini çekti.

137 adet yapılan bayilik görüşmesi ile kendini ve kalitesini anlatma ve girişimcilerle bir araya gelme fırsatı yakaladık. 100 m2’lik, iki kattan oluşan bir stand ve mutfak kurarak 250 kg çıtır tavuk ve burger pişirip katılımcı ve ziyaretçilere dağıtan bir firma olduk”dedi.

Duru sözlerine şöyle devam etti;

“Chitir Chicken ailesi olarak başarı için çok yoğun çalışan sıra dışı insanlardan oluşan muhteşem bir takımımız var. Bu takımın en önemli özelliklerinden biri, her zaman lider olmak için çalışması ve ikinciliği asla kabul etmemesidir. Chitir Chicken franchiseleri ve takım üyeleri her zaman kazanmayı bilirler. Şu anda toplam 21 şubemizin, %100’ü franchiselerimiz tarafından işletiliyor. Hedeflerimize ulaşırken ve kazanırken bizimle aynı aile içinde olmayı düşünerek başvuru yapan tüm franchise adaylarına ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu