Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Cafe Cadde, 2015’te franchising sistemiyle iki şube açacak

Cafe Cadde, 2015’te franchising sistemiyle iki şube açacakCafe Cadde, 1994’te Sultan Yüksel Turanlı ve eşi Turan Turanlı tarafından kuruldu. lstanbul Bağdat Caddesi’nde bulunan mekan, 2015’te franchising sistemiyle iki şube açacak. Bunun için İstanbul’un potansiyel görülen semtlerinden gelecek franchise talepleri değerlendirilecek.

Cafe Cadde
Ortaklardan Turan Turanlı, franchise giriş bedelinin 100 bin TL olduğunu söylüyor. Sürekli franchise ödemesi olarak aylık cirodan yüzde 5 pay alınacak. Yeni açılacak şubelerin büyüklüğü 350-400 metrekare arasında değişecek. Dekorasyon, mutfak ekipmanları ve diğer masraflarla birlikte bir şubenin metrekare başına yatırım maliyeti bin 500 dolar olarak belirlenmiş. Cafe Cadde’nin farklı coğrafyaların yemeklerini tadabileceğiniz menüsünde 100’den fazla çeşit bulunuyor. Salatalar büyük porsiyonlarıyla, makarnalar ev yapımı olmalarıyla ve pizzalar ince ve lezzetli hamurlarıyla ön plana çıkıyor. Mekanın özellikle bonfilesi çok beğeniliyor.

Telefon: 0216 302 76 24

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.