Cuma , Şubat 22 2019
Anasayfa / Girişimcilik Fikirleri / Büyük beden kadınları giydiriyor MELİKE ÇARPATAN – Dolabimiseviyorum.com

Büyük beden kadınları giydiriyor MELİKE ÇARPATAN – Dolabimiseviyorum.comBüyük beden kadınları giydiriyor
MELİKE ÇARPATAN – Dolabimiseviyorum.com

melike carpatanAilemin büyük beden olması ve benim de küçük yaşlardan beri yaşıtlanma göre daha iri bir çocuk olmam, eğitim ve iş hayatımı yönlendirdi. Hayattaki iş hedefim, büyük beden kadınlan giydirmek oldu. 13 sene boyunca farklı ürün gruplan-mn tasanm ve üretim süreçlerini öğrenmek, bu konuda tecrübe edinmek için her biri kendi ürün grubunun en üst liginde yer alan örme, dokuma, triko ve denim konfeksiyon firmalarında görev aldım. 2011 sonunda, gerek okul hayatım gerek sektör tecrübemle “büyük beden kadınların güzel kıyafetler içinde mutlu olmalannı sağlamak” idealimi hayalimi gerçekleştirmek için ilk adımımı attım. Fikrimi, o zamanki patronlanm ve şimdiki ortaklanm da destekledi. Blog ile başlayan Dolabimisevi-yorum.com, gelen yoğun talep üzerine satışa döndü.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

“Pazarda arzın eksik buna karşın büyüyen marjinal talebin yüksek olmasını fırsat bilerek ve sektör konusundaki tecrübeme güvenerek böyle bir girişimde bulundum. Sadece platform olarak daha fazla hedef kitleye ulaşabilmek adına online yolu seçtim”

  Gezerek Hediye Kazanma Fırsatı Sunan Mobil Uygulama Yuppi
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişim ekosistemimizin durumu

GİRİŞİM ekosisteminin gelişimi Türkiye’nin geleceği için önemli. Bu ekosistem içinde pek çok oyuncu var. Startup’lardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir