Girişimcilik Haberleri

Bütün okullar tekbir Platform’da

ozan yagciÜlkemizde her geçen gün artan internet kullanımı ve internetin günlük hayatımızın bir parçası haline gelmesiyle, veliler okullarla ilgili araştırmalarını internet üzerinden yapmaya başladı. Dogruokul.com, internet üzerinden özel okul araştıran veliler ile okulları bir araya getiren bir platform. Böylece bir taraftan okulların marka bilinirliğini artırırken, diğer taraftan veli adaylarının kontak bilgilerine ulaşmasını ve hızlıca iletişime geçmesini sağlıyor.

Platformun kurucusu Ozan Yağcı, “Veliler, sitemizde okul öncesi, ilköğretim ve lise seviyelerinde kendi kriterlerine göre özel okul arıyor ve arama sonuçlarında karşılarına çıkan okullardan bilgi talep ediyor. Aramalar il-ilçe, yabancı dil, eğitim ücreti, fiziksel imkanlar ve sosyal kulüpler bazında yapabiliyor ve bu kriterlere uyan okullar velinin karşısına çıkıyor” diyor. Özel okullar Dogruokul.com vasıtasıyla, yüzde 100 hedef kitlelerine ulaşabiliyor ve veli adaylarıyla hızlı ve etkin bir şekilde iletişime geçebiliyor. Ziyaretçi sayısının her geçen gün arttığı sitede trafiğin büyük çoğunluğu İstanbul’dan olmakla birlikte Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden de çok sayıda ziyaretçi var.


Ozan Yağcı, “Ücretsiz danışmanlık, hızlı geri dönüş ve SMS ile bilgilendirme gibi hizmetlerimizle velilerin Dogruokul.com ile ilgili memnuniyetlerini üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Dogruokul.com, geleneksel tanıtım mecralarıyla kıyaslandığında, yüzde 100 hedef kitlenizden oluşan süzgeçlenmiş bir ziyaretçi profiline sahip, ölçülebilir, düşük bütçe ile etkin tanıtım sağlar ve veli adaylarıyla hızlıca iletişime geçmenizi sağlıyor” diyor. Ayrıca ücretsiz arama motoru ve özel okul tamıtm platformu olma özelliğini taşıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu