Cuma , Şubat 22 2019
Anasayfa / Girişimcilik Fikirleri / Bisiklet Tutkunlarına Bisikletcanta.com Girişimi

Bisiklet Tutkunlarına Bisikletcanta.com GirişimiSenem Türkaydın Elmalı ve Engin Elmalı çiftinin ortak projesi olarak ortaya çıktı: bisikletcanta.com. SemÇanta adıyla 2014’ün başından beri kendi markalannı yaratan çift, bisikletcanta.com’u ürünlerini müşterilerine daha düzenli bir şekilde sunabilmek için kurmuş.

bisikletcanta
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Bisiklet tutkunu çift, böylelikle sektörün ihtiyaçlarına yakından şahit olabildiklerini kaydediyorlar. Piyasadaki çantalarda model yetersizliği, bisiklet renklerine uygun çanta bulamamak ve fiyatların çok yüksek olması gibi sebeplerle önce sadece kendi ve yakın çevrelerinin ihtiyaçlarına amatörce çözümler üretmeye başlıyorlar. Artan talep sayesinde bu işin mini bir endüstriye dönüştüğünü kaydeden Elmalı çifti, “Sosyal ağlar derken şimdi de web sitemizle ürünlerimizi satmaya başladık. Ama her şeyden önce amacımız, bisikletin çevre dostu bir ulaşım aracı olarak da kullanımını artırmak. Çantaya ihtiyacı olanlar ise bize web sitemizden ve sosyal ağlardan istediği zaman ulaşabilir” diyor.

  Prof. Dr. Mustafa Ergen'in Wi-Fi Uygulaması Girişimi
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişim ekosistemimizin durumu

GİRİŞİM ekosisteminin gelişimi Türkiye’nin geleceği için önemli. Bu ekosistem içinde pek çok oyuncu var. Startup’lardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir