Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bebeto Eğlence Adası Yatırım Koşulları

Bebeto Eğlence Adası Yatırım KoşullarıKervan Gıda kimdir?

Türkiye’nin en önde gelen şekerleme üretici ve ihracatçılarından biri olan Kervan Gıda A.Ş. ileri üretim teknolojileriyle donatılmış 35.000 metrekareye ulaşan fabrikası ve günlük 80 ton’luk üretim kapasitesiyle IFS, ISO 9001, BRC, AIB ve TURQUALITY sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Şekerli ve şekersiz sakızlar, çeşitli jelly ve licorice yumuşak şekerler üreten Kervan Gıda, BEBETO, BingBong ve COSBY markaları ile ürünlerinin Dünya’da 80 ülkede satışını gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Bebeto Eğlence Adası
Bebeto Eğlence Adaları nerelerde?

Kervan Gıda’nın perakende satış kanalı olarak 2007 yılında fa-liyete başlayan Bebeto Eğlence Adaları, yumuşak şeker ürünleriyle Suudi Arabistan, İspanya, Sırbistan, Rusya, Irak, Filistin, Azerbaycan ve Kosova gibi yurt dışı ülkelerde 57, yurt içinde de 17 olmak üzere toplam 74 satış noktasına ulaşmıştır. Firmanın temel felsefesi “en iyi kalite ve maksimum müşteri memnuniyeti” anlayışı ile, konumunu ulusal ve uluslararası pazarlarda sürekli güçlendirmektir.

Franchise Giriş Bedeli: Yok

Ortalama İşletme Sermayesi: 20.000 TL

Reklam Payı Katılımı: Yok

Sürekli Franchise Ödemesi: Yok

Web: www.kervangida.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Breadli Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

Usta masrafınızı cebinizden düşürüyor. Breadli Bayilik ‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.