Cumartesi , Mart 10 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Aztek’ten iki yeni marka

Aztek’ten iki yeni markaaztekDaha önce haber sayfalarımıza da taşımıştık, aksesuar pazarında ciddi bir hareketlilik söz konusu. Özellikle akıllı telefon ve tablet satışlarındaki patlamayla birlikte, aksesuar pazarı da hızla büyüyor.
Başta kılıf ve kulaklık olmak üzere binlerce ürün, teknoloji ve müzik marketlerinde her geçen gün daha çok yer buluyor. Bu pazarın en önemli oyuncularından biri olan Aztek, iki yeni marka getirerek bu alandaki büyümesini sürdürüyor. Bu markalardan ilki iHome, diğeri ise Mophie.

Aztek Genel Müdürü Tayfun Kornean, lider oldukları aksesuar pazarında bu iki markanın gelmesiyle birlikte bünyelerindeki marka sayısını l()’a çıkardıklarını söylüyor.

Amerikalı İHome, hoparlör, radyo, kulaklık, ses sistemi başta olmak üzere, geniş bir alanda ürünler sunarken, Kaliforniya merkezli Mophie ise Apple lisanslı ilk taşınabilir bataryayı üreterek dikkatleri üzerine çekti. Tayfun Korucan, her iki markanın satışına da geçen ay içinde başladıklarını söylüyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Netaş, inovatif fikirleri olan gençlere destek oluyor

“PLATFORMLAR, BAŞARIYI GETİRİYOR” Netaş, start up’lara sağladığı desteklerle ekosistemin güçlendirilmesine çalışıyor. “İnovatif fikirleri olan gençlere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir