Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Avea Bayilik Şartları – Avea Bayilik Başvurusu

Avea Bayilik Şartları – Avea Bayilik BaşvurusuAVEA
Karadeniz ve Marmara öncelikli

Avea, 2011’de tüm mağazalarını yenileyerek Avea İletişim Merkezleri ne dönüştürdü.

Avea’nın şimdi 81 ilde 820 bayisi var. Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Balcı, “Türkiye’nin tüm bölge ve illerini kapsayacak şekilde satış noktası ve mağazaya sahibiz. Avea İletişim Merkezlerini artık sadece bir satış alanı değil, müşterilere teknolojiye dair tüm deneyimleri yaşatma ve yüz yüze iletişim kurma merkezi olarak tanımlıyoruz” diyor.

Avea Bayilik
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Avea yeni mağaza yatırımlarına devam ediyor. Şirket, 2014 sonuna kadar bayi sayısını 850’ye çıkarmayı hedefliyor. Yeni açılacak Avea İletişim Merkezleri için Karadeniz ve Marmara Bölgeleri’ndeki illere öncelik verilecek. Ayrıca bazı güney illerinde de yeni mağazalar açılması planlanıyor. Bunların dışında tüm AVM’ler ve büyükşehirlerdeki gelişen yeni ticaret alanlarında mağazalar açılması gündemde.

Bayilik sisteminde verimliliği esas alan bir yönetim anlayışını benimsediklerini belirten Balcı, bu nedenle potansiyel gördükleri lokasyonlar-da yeni mağazalar açmaya devam edeceklerini söylüyor. Avea birlikte çalışacakları iş ortaklarını sektörün içerisinden seçmeyi tercih ediyor. Mağaza seçimlerinde öncelikle mağazanın bulunduğu lokas-yondaki perakende ticaret potansiyeline, mevcut Avea bayilerine olan uzaklığına ve noktanın tahmini satış potansiyeline göre karar veriliyor. Avea İletişim Merkezleri ortama 55 metrekare büyüklüğünde oluyor.

Yeni açılan mağazalar ise daha büyük olacak. Yeni mağazaların en az 60 metrekare olması planlanıyor. Şu sıralar Ista-bul’da Mail of İstanbul ve Rings AVM, Diyarbakır’da Ceylan Park AVM, Kütahya Gediz, Sakarya ve İzmir Bornova’da yeni mağazalar açılmak üzere.

Telefon: 0212 460 15 00 Web: avea.com.tr

  Mangal Plus sektöründe fark yaratan marka...
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

4 Yorumlar

 1. ABİT BAĞMANCI

  bayilik istiyorum

 2. ABİT BAĞMANCI

  BAYİLİK AÇMAK İSTİYORUM

 3. süleyman inci

  nazilli forumda avea bayiliği almak istiyorum…lütfen yardımcı olun …

 4. Avea bayilik şartları

  Avea bayiliği almak istiyorum. Cep telefonu dükkanımda, avea hazır kart kontör ve benzeri şeyleri satmak istiyorum. Avea bayiliği nasıl alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir