Pazartesi , Kasım 19 2018
Anasayfa / Şirket Haberleri / Atlas Global, yıldızını en fazla parlatanlardan biri

Atlas Global, yıldızını en fazla parlatanlardan biriSON yıllarda ulaşım modları arasında yıldızını en fazla parlatanlardan biri şüphesiz havacılık. Havacılık sektörünün önemli firmalarından AtlasGlobal da logosundan uçakların görünümüne, kurumsal kimliğinden vizyon ve hedeflerine kadar büyük bir değişim içine girdi.

Lojistik setörünün hava taşımacılığı alanında yer alan Atlas Global, hizmet verdiği her noktaya genel kargo taşımacılığının yanı sıra değerli kargo, bozulabilir kargo ve tehlikeli maddeler de dahil olmak üzere özel kargo sınıfında yer alan her türlü taşımayı yapabilecek donanıma sahip.

Atlas Global
Havayolu kargo taşımacılığında önemli bir yere sahip olduklarmı belirten AtlasGlobal Kargo Başkanı Şebnem Saylı, AtlasGlobal’in filosundaki A319, A320 ve A321 tipi uçakların tamamının kargo kapasitesini kullandıklarını ve bunun da yaklaşık 65 ton kargo kapasitesine denk geldiğini söylüyor.

Atlas Global, yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren tüm kargo acenteleri vasıtası ile hava kargo taşıma hizmetine ihtiyaç duyan herkese ve her şirkete hizmet veriyor.

Tarifeli seferleri ile hizmet verdiği Ingiltere, İran, Gürcistan, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yanı sıra sağlamış olduğu kara taşıma ağı ve interline taşıma anlaşmaları ile Almanya, İrlanda, Hollanda, Belçika gibi Avrupa ülkelerine de kargo taşımacılığı gerçekleştiriyor. Hava kargo taşıma hizmeti sundukları noktaları artırmayı hedeflediklerini belirten Saylı, daha geniş bir müşteri kitlesinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerinin altını çiziyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

www.myfikirler.org

Bunu da İnceledinizmi ?

Gönül Kahvesi İzmir’den Dünyaya Açılıyor

Temelleri 1990’lı yıllara dayanan Gönül Kahvesi, yaklaşık 16 yıl önce İzmir’de kuruldu, inovasyonu odağına koyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir