İş Fikirleri

Anahtar Teslim Eğlence ve Oyun Alanı; Ops!Playkids

Bugünün çocukları için geleceğin oyun ve eğlence alanlarını kuran Ops!Playkids, franchise sistemiyle büyük bîr aile oluyor…

Ops!Playkids7’den 70’e eğlencenin temelinde yatan ‘oyun’ kurgusunu sıradışı bir bakış açısıyla sergileyen Ops!Playkids, AVM kültürünün değerli bir parçası olarak büyümesini sürdürüyor. Henüz çok genç bir marka olmasına rağmen, Ops! Co şirketler topluluğunun uzun yıllara dayanan eğlence dünyası tecrübesiyle hizmet sunan marka, kurumsallaşma yolunda sağlam temellerle yükseliyor. Bunu gerçekleştirirken, nitelikli franchise sistemiyle yatırımcılar tarafından en yeni ticari faaliyet alanları arasında pek çok artı değere sahip bir yatırım olarak değerlendiriliyor.

Ops! Co Şirketler Grubu Başkanı ve aynı zamanda Ops! Playkids yöneticisi olan Koray Dilmaç, kendilerini salt bir oyun alanı markası olarak tanımlamanın ötesinde, oyun ve eğlence dünyasına kattıkları yeniliklerle daima ilklerin temsilcisi olduklarının altını çiziyor. Bulundukları her AVM’ye mutlak bir fark kattıklarını, kurulan oyun alanının ötesinde sunulan hizmet çıtasının yüksekliği ile AVM ticaretine de fayda sağladıklarını belirtiyor.

Eğlence merkezlerinin A’dan Z’ye tüm ekipman ihtiyaçlarının tedariğinde Ops!Playkids ayrıcalığı…

Nitelikli oyun alanlarında “çocuk emanet sistemi” ile çalışılmasının, ultra yüksek güvenlik sistemlerinde parmak izi teknolojisinin kullanılmasının, personelin pedagojik eğitim almış gençlerden oluşmasının ve mekanlardaki kurumsal bütünlüğün reklam ve tanıtım faaliyetlerinde de sağlanmasının yanı sıra;


Ops!Playkids aslında eğlence dünyasının tam merkezinde hareket edebilen bir operasyon gücüne sahiptir. Üstelik ürün portföyünde bulunan yüzlerce oyun ekipmanının satış ve satış sonrası desteğinden asla taviz vermiyor oluşuyla da eğlence merkezi yatırımcılarının en güçlü çözüm ortağıdır.

Tedarikteki hızı, sektördeki tecrübesi ve ürün alternatifleriyle yüksek satış gücü…OpslPlaykids, kendi bünyesinde bulunan eğlence merkezi oyuncaklarının satışında’zaman ve güven’İkilisinden destek almaktadır. Uluslararası bağlantılarıyla ithalat süreçlerini tüm prosedürlere uygun olarak ve olabi-” lecek en kısa sürede sonuçlandırmaktadır. Ürün satışı sonrasında da hizmet desteği sunması, markanın tercih edilirliğindeki en önemli sebeplerdendir.

Ops!Playkids tüm Türkiye’ye yayılma hedefinde…

Yatırımcısına sunduğu karlı franchise imkanlarıyla tam destek olan OpslPlaykids, bugün Antalya merkez olmak üzere İstanbul, Gaziantep ve Elazığ’da eğlencenin çıtasını yükseltmektedir. Ticari faaliyet tercihini “OpslPlaykids Franchise”olaraksürdürecekyatırımcılar için, bulundukları şehirlerdeki AVM’lerde kazanç-kar dengesini kuracak şekilde stratejik lokasyon belirlenimi yaparak kurulum alanlarını da kendisi belirlemektedir.

Yatırımcısıyla tanışma aşamasından oyun alanı açılış gününe kadar birebir süreç takibi yapan OpslPlaykids yönetimi, A’dan Z’ye ihtiyaç duyulan her tecrübeyi, tüm mekan kurgusunu, ekipman ve aksesuar seçimlerini ve tedariğini tek çatı altından yürüterek anahtar teslim mekanlar kurmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak özellikle turizm sektörü dahilinde faaliyet gösteren otellerin’Mini Kulüp’oyun alanlarını da kurgulayan marka, ekipler arası güçlü iletişimiyle, her iş bitiminde yüksek memnuniyet sağlamaktadır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu