Anasayfa / Girişimcilik / Amerika’dan sipariş et, Türkiye’de kapına gelsin

Amerika’dan sipariş et, Türkiye’de kapına gelsinseyfi erolAmerikadaniste.com, 2006 yılında Seyfı Erol tarafından kuruldu. Türkiye’de alanında ilk ve öncü olan platform, posta yönlendirme firmalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor.
ABD’deki internet sitelerinden online alışveriş yapmak isteyen internet kullanıcılarına o ülkeden bir posta adresi sağlayan site, üyelerinin bu adrese gelen paketlerini Türkiye’deki adreslerine yönlendiriyor. Birden fazla sipariş veren üyelerin paketleri Amerika’daki adreslerinde toplanarak, tek bir paketle Türkiye’ye ulaştırılabiliyor.

Üyeler, sitedeki “Gönder” butonuna bastıkları gün paketler kargoyla yola çıkıyor ve iki-üç iş günü içerisinde Türkiye’deki adreslerine teslim ediliyor. Yaklaşık 80 bin kişinin aktif olarak kullandığı sitenin şu anda da yaklaşık 8 bin aktif üyesi bulunuyor Sitenin kurucusu Seyfı Erol, “Bu yıl, henüz yapım aşamasında olan mobil uygulamamızı hayata geçireceğiz” diyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

2018 Yılında Girişimcilik ve Start up’lar

2018 ajandalarının ilk sıralarında önemli Ar-Ge projelerini hayata geçirmek ve teknoloji altyapısını geliştirmek de bulunuyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir