Bayilik Veren Firmalar

Alaçatı Muhallebecisi Bayilik Veriyor

ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ

Müdavimi çok

2012’de faaliyetlerine başlayan Alaçatı Muhallebicisi, girişimcilik performansı hayli yüksek bir şirket. Şube sayısı 48’e, çalışan sayısı 800’e yükseldi. Bu şubelerden İzmir’deki ilk mağaza hariç diğer 47’si franchising sistemiyle açılmış durumda. 2018’de Anadolu’daki gelişmiş tüm il ve ilçelere yönelecek olan firma yatırımcılarına kiosk ve restoran olmak üzere iki farklı konsept seçeneği sunuyor. Kiosk için en az 10-15 masalık alan gerekiyor. Konsept içerisinde soğuk sandviçler, dondurmalar, tatlılar ve içecekler var. Restoran tarzı ise AVM’ler ve caddeler için uygun. En az 100-150 metrekarelik alanlar gerekiyor. Konsept içerisinde dondurma, tatlı, içecekler ve ana yemekler bulunuyor.

Firmanın franchise ekibi tarafından uygun bulunan lokasyon incelenip, maliyet çalışması için proje hazırlanıyor. Hazırlanan proje ve maliyet çalışması yatırımcıya sunuluyor. Onaylanan bütçe ve proje en geç 30 gün içerisinde inşaatı tamamlanarak yatırımcıya işletilmeye hazır olarak teslim ediliyor.

Son zamanlarda ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı süreçlerden bir yatırımcı olarak güçlü çıkmayı hedeflediklerini söyleyen Sarı, 2017 yılında da Türkiye’nin birçok şehrinde Ege’nin kendine özgü atmosferini yaşatmak ve lezzetlerini yeni kitlelerle buluşturmak amacıyla büyüme hedeflerinin 47 şubeden 100 şubeye ulaşmak olduğunu söyledi.

Alaçatı Muhallebecisi İletişim

Telefon: 0216 325 10 79
E-posta: franchise@alacatimuhallebicisi.com

Kendi işini kurmak için uğraş veren girişimcilerimiz bayilik veren firmalar kategorimizide mutlaka incelesin.Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu