Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Alaçatı Muhallebecisi Bayilik Veriyor

Alaçatı Muhallebecisi Bayilik VeriyorALAÇATI MUHALLEBİCİSİ

Müdavimi çok

2012’de faaliyetlerine başlayan Alaçatı Muhallebicisi, girişimcilik performansı hayli yüksek bir şirket. Şube sayısı 48’e, çalışan sayısı 800’e yükseldi. Bu şubelerden İzmir’deki ilk mağaza hariç diğer 47’si franchising sistemiyle açılmış durumda. 2018’de Anadolu’daki gelişmiş tüm il ve ilçelere yönelecek olan firma yatırımcılarına kiosk ve restoran olmak üzere iki farklı konsept seçeneği sunuyor. Kiosk için en az 10-15 masalık alan gerekiyor. Konsept içerisinde soğuk sandviçler, dondurmalar, tatlılar ve içecekler var. Restoran tarzı ise AVM’ler ve caddeler için uygun. En az 100-150 metrekarelik alanlar gerekiyor. Konsept içerisinde dondurma, tatlı, içecekler ve ana yemekler bulunuyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Firmanın franchise ekibi tarafından uygun bulunan lokasyon incelenip, maliyet çalışması için proje hazırlanıyor. Hazırlanan proje ve maliyet çalışması yatırımcıya sunuluyor. Onaylanan bütçe ve proje en geç 30 gün içerisinde inşaatı tamamlanarak yatırımcıya işletilmeye hazır olarak teslim ediliyor.

Son zamanlarda ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı süreçlerden bir yatırımcı olarak güçlü çıkmayı hedeflediklerini söyleyen Sarı, 2017 yılında da Türkiye’nin birçok şehrinde Ege’nin kendine özgü atmosferini yaşatmak ve lezzetlerini yeni kitlelerle buluşturmak amacıyla büyüme hedeflerinin 47 şubeden 100 şubeye ulaşmak olduğunu söyledi.

Alaçatı Muhallebecisi İletişim

Telefon: 0216 325 10 79
E-posta: franchise@alacatimuhallebicisi.com

Kendi işini kurmak için uğraş veren girişimcilerimiz bayilik veren firmalar kategorimizide mutlaka incelesin.

  Aksu Vital Bayilik Veriyor
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

SelJel Jelatin bayilik sistemine sıcak bakıyor

SELJEL Tezman Holding kuruluşu olan Sel Sanayi tarafından üretilen sığır jelatini SelJel markalı ürünler toplam …

Bir yorum

  1. Trabzon’da bayilik için görüşmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir