Haberler

Afrika pazarı CEBIT’te

cebit11-14 Eylül 2014 tarihlerinde İstanbul Yeşilköy’de düzenlenecek olan Avrasya’nın en büyük bilişim, teknoloji ve haberleşme platformu CeBIT Bilişim Eurasia bu yıl 90’ı aşkırt ülkeden uluslararası alım heyetleri ve uluslararası ziyaretçileri bir araya getiriyor. Türk ticaret sektörü için, her geçen gün daha da fazla önem kazanan Afrika pazarından gelecek alım heyetleri CeBIT katılımcıları ile buluşup, ticari iş birlikteliklere imza atması hedefleniyor.

Avrupa ve Orta Doğu bölgesinde hali hazırda var olan ziyaretçi çalışmalarına ek olarak bu yıl hedeflerine Afrika pazarımda katan CeBIT Bilişim Eurasia ekibi.


Afrika’dan gelecek olan alım heyetleri için çalışmalarına şimdiden başladı. Hanrtover Messe Genel Müdür Yardımcısı Murat Özer gerek fuar gerekse CeBIT Global Konferans katılımlarının hızla devam ettiği bugünlerde katılımcı ile doğru ziyaretçiyi buluşturmak için ve Uluslararası; Ziyaretçi veKatılımcı çalışmalarında başarılı olmak için, uluslararası çalışmaların avlar önce başlatılması gerektiğini aksi taktirde başarıyı yakalamanın çok zor-:: olduğunu fetirtiyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu