Çarşamba , Ocak 23 2019
Anasayfa / Haberler / Afrika pazarı CEBIT’te

Afrika pazarı CEBIT’tecebit11-14 Eylül 2014 tarihlerinde İstanbul Yeşilköy’de düzenlenecek olan Avrasya’nın en büyük bilişim, teknoloji ve haberleşme platformu CeBIT Bilişim Eurasia bu yıl 90’ı aşkırt ülkeden uluslararası alım heyetleri ve uluslararası ziyaretçileri bir araya getiriyor. Türk ticaret sektörü için, her geçen gün daha da fazla önem kazanan Afrika pazarından gelecek alım heyetleri CeBIT katılımcıları ile buluşup, ticari iş birlikteliklere imza atması hedefleniyor.
2019'da Çok Para Kazanma Yolları ve İş Fikirleri İçin Tıklayınız...

Avrupa ve Orta Doğu bölgesinde hali hazırda var olan ziyaretçi çalışmalarına ek olarak bu yıl hedeflerine Afrika pazarımda katan CeBIT Bilişim Eurasia ekibi.

Afrika’dan gelecek olan alım heyetleri için çalışmalarına şimdiden başladı. Hanrtover Messe Genel Müdür Yardımcısı Murat Özer gerek fuar gerekse CeBIT Global Konferans katılımlarının hızla devam ettiği bugünlerde katılımcı ile doğru ziyaretçiyi buluşturmak için ve Uluslararası; Ziyaretçi veKatılımcı çalışmalarında başarılı olmak için, uluslararası çalışmaların avlar önce başlatılması gerektiğini aksi taktirde başarıyı yakalamanın çok zor-:: olduğunu fetirtiyor.

  Yerli arama gemisi 2015’te denize inecek
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Orman Köylüsüne Kredi ve Hibe Desteği

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 2019 yılında orman köylüsüne toplam 186 milyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir