Cuma , Haziran 22 2018
Anasayfa / İş Fikirleri / 3 boyutlu yazıcıların ticarileştirilmesi

3 boyutlu yazıcıların ticarileştirilmesi3 boyutlu yazıcıların ticarileştirilmesi

Almanya’da bir teknoloji markete girdiğinizde 3 boyutlu yazıcıların satılıyor olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu yazıcılar için yeni sanayi devrimini başlatacak unsurlar yorumları yapıldı çoklukla. İlk sonuçlara bakılırsa bu ifadelerin abartılı olmadığı görülecektir.

3 boyutlu yazıcıların ticarileştirilmesi
3 boyutlu yazıcılarla ortaya çıkan sonuçlar ve bu yazıcıların yarattığı etki girişimciler ve yatırımcılar tarafından da ilgiyle izleniyor. Bu etkinin ticarileştirilmesi yeni iş fikirlerinden bir tanesi. Shapeways isimli şirket de bu fikri uygulayan girişimlerden bir tanesi. Şirket istediğiniz her türlü malzemeyi 3 boyutlu yazıcılarda üreterek size ulaştırıyor, hatta şirketten anahtar bile isteyebiliyorsunuz. Şirket neler yapabileceğini göstermek için ilgi çekici pazarlama aktivi-telerine de imza atmış durumda. Victoria’s Secret defilelerinde modellerin kullandığı kanatlar şirketin 3 boyutlu yazıcılarıyla yapılmış. Yatırımcılar hem tüketiciler hem de tedarikçiler tarafında ilgi gören bu ürünler için yatırım rakamlarını artırmış durumda. Shapeways, farklı yatırımcılardan 30 milyon dolar yatırım aldı.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bunu da İnceledinizmi ?

Zerdeçal Yetiştiriciliği Çok Para Kazandıran İşler Arasında

Sağlıklı beslenme trendleri arasına giren zerdeçal altın çağını yaşıyor. Marketlerde taze olarak da satılmaya başlandı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.