Bayilik Veren Firmalar

3 Boyutlu Dekorasyon Bayilik Şartları

3 boyut dekor, 3 boyutlu dekor, 3 boyutlu dekorasyon, 3 boyutlu dekorasyon bayilik, Dekorasyon bayilikleri, Farklı bayilikler, franchising veren firmalar


Bayilik Kategorisi : Dekorasyon
Kuruluş Yılı : 2012
Bayi Sayısı : 10

Yurt dışında çok tercih gören ve de kullanılan kimyasallardan ötürü uygulama yapılan alanları antibakteriyel hale getiren YENİ, ZEVKLİ ve KAZANÇLI , Harika görsellik içeren müthiş dekorasyon uygulamaları yapıyoruz. Amacımız Bu dekorasyon / uygulamaları tüm Türkiye’ye yaymak, her şehirde bir bayimiz olmasıdır.

Uygulamalarımız hem çok sağlam, hem çok şık, hem de kişiye özel uygulamalar sayesinde çok farklı bir dekorasyon şeklidir.

Halen İstanbul’ da iki , çorlu / tekirdağ , gaziantep, kahramanmaraş, gebze/ kocaeli , İneöl / bursa , diyarbakır, manisa, İzmir de bayiliklerimiz bulunmaktadır.

Amacımız tüm şehirlerde bayiliklerimizin olmasıdır.

3 Boyutlu Dekorasyon Bayilik Şartları

Şehirlerin sosyo -ekonomik durumlarına ve büyüklüklerine göre farklı bayilik ücretimiz söz konusudur. Bayilerimizin ürünlerimizi teşhir edebilecek showroom açması zorunludur.Bayilik Yatırım Maliyeti : 10.000 – 25.000 euro arasıdır.
Yetkili Kişi : Soner bora
Telefon : 05436915703
E-Mail : info@3boyutdekor.com

3 Boyutlu Dekorasyon Örnekleri

3 boyutlu dekorasyon1

3 boyutlu dekorasyon2

3 boyutlu dekorasyon3Bir Yorum

  1. Merhaba.3D resimlere ulaşmak için çok çaba sarfettim ama sanırım buldum.benimle iletişime geçerseniz sevinirim.Bu işle ilgili çok güzel planlarım var.teşekkürler iyi çalışmalar.0544 957 63 64

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu